Produkt: EX10012886

|

Model: RCWP-27CRDS

Odszypułkowarka do winogron - ręczna - 27 l - Royal Catering

1579,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – winogrona są oddzielane od szypułek i rozgniatane do idealnej konsystencji
  • Przestronność – pojemność 27 l sprawia, że duże ilości winogron możesz zmiażdżyć w jednym kroku
  • Trwałość – solidne materiały takie jak stal nierdzewna, żelazo, drewno i aluminium oraz stabilna konstrukcja gwarantują wiele zastosowań
  • Prostota – konstrukcja oraz obsługa są intuicyjne i bardzo proste
  • Ekologia – dzięki ręcznej obsłudze odszypułkowarki do owoców nie tylko możesz używać wszędzie, ale jest też bardziej przyjazna dla środowiska niż wersje elektryczne

OPIS PRODUKTU

Z odszypułkowarką do winogron zbiory stają się przyjemnością

Czas zbiorów to najlepszy czas! A dzięki odszypułkowarce do winogron Royal Catering odszypułkujesz winogrona w mgnieniu oka. Dzięki niej oddzielisz owoce od łodyg i zmiażdżysz winogrona bez większego wysiłku do uzyskania optymalnego zacieru, który możesz dalej przetwarzać do produkcji wina.

Prosta i skuteczna! Odszypułkowarka Royal Catering

Odszypułkowarkę do winogron skonfigurujesz w kilku prostych krokach. Pomimo niewielkich rozmiarów sprzęt oferuje wyjątkowo dużą objętość napełniania wynoszącą 27 l. Dzięki pojemnikowi o wielkości 40 x 40 cm winogrona możesz z łatwością rozgniatać w dużych ilościach. Niezawodnie oddzielasz łodygi za pomocą siatki i miażdżysz owoce w młynku do jednorodnej masy. 

Wyjątkowo duża i ergonomiczna rękojeść z drewna bukowego wygodnie leży w dłoni. Umożliwia obsługę młynkoodszypułkowarki 

przy niewielkim wysiłku. Dzięki ręcznej obsłudze sprzęt wykorzystasz wszędzie tam, gdzie prąd jest trudno dostępny lub w ogóle go nie ma. Odszypułkowarka została zbudowana z myślą o trwałości. Solidna konstrukcja wykonana z żelaza, aluminium i stali nierdzewnej pozwala na użytkowanie przez wiele lat. 

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA