Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20012721

|

Model: RCBM-64B

Outlet Bemar - 6 x pojemnik GN - Royal Catering

2049,00 zł 2549,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2549,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – moc 1800 W do użytku w restauracjach, hotelach, stołówkach, bufetach, barach z przekąskami lub kawiarniach
  • Pojemność – 6 pojemników Gastronorm (GN) z pokrywkami i łącznej pojemności 37 l dla zróżnicowanego asortymentu
  • Uniwersalność – szeroki zakres temperatury 30-85°C
  • Wygoda – kranik spustowy do łatwego odprowadzania wody
  • Higiena – szklana osłona wykonana z bezpiecznego szkła chroni przed zabrudzeniem żywności

OPIS PRODUKTU

Różnorodna oferta dań w bemarze z 6 pojemnikami GN

W bemarze z asortymentu gastronomicznego Royal Catering możesz doskonale zaprezentować potrawy, które będą ciepłe przez długi czas. W sześciu pojemnikach GN przechowasz wszystkie składniki potrawy lub kilka potraw, takie jak mięso, ryby, warzywa, ryż, ziemniaki i sos w żądanej temperaturze – bez ryzyka przypalenia. Podgrzewacz do potraw optymalnie zaspokaja potrzeby cateringowe i nadaje się do stosowania w restauracjach, hotelach, stołówkach, bufetach, barach z przekąskami, kawiarniach, domach spokojnej starości i klinikach.

Precyzyjne utrzymywanie ciepła w restauracjach, barach przekąskowych lub serwujących zupy

Wydajny element grzewczy 1800 W o dużej mocy szybko nagrzewa kąpiel wodną do żądanej temperatury. Przy użyciu pokrętła włącza się automatyczny termostat, który umożliwia precyzyjną regulację temperatury w zakresie 30-85°C. Bemar gastronomiczny jest wyposażony w kranik spustowy ułatwiający użytkowanie.

Sześć wyjmowanych pojemników GN (1 x GN 1/1 / 2 x GN 1/2 / 3 x GN 1/3) z pokrywkami zapewnia łączną objętość 37 l. Dzięki w pełni wyjmowanym pojemnikom możesz napełnić żywność bezpośrednio w strefie gotowania, a następnie umieścić ją w pojemniku do podgrzewania. To nie tylko oszczędność czasu, ale także możliwość wygodnego i profesjonalnego dodawania poszczególnych dań w dowolnym momencie. Pokrywki sprawiają, że naczynia pozostają ciepłe i chronione od góry.

Bemar gastronomiczny posiada szklaną osłonę wykonaną z bezpiecznego szkła, którą zamontujesz lub zdejmiesz w kilku prostych krokach. Chroni ona żywność i naczynia przed zabrudzeniami. Jednocześnie serwowane produkty są dobrze widoczne dla klientów.

Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej bemar jest bardzo trwały i odporny na korozję. Materiał jest bezpieczny dla zdrowia, łatwy w czyszczeniu dzięki wyjątkowo gładkiej powierzchni, a zatem szczególnie higieniczny. Stal nierdzewna ma również doskonałą odporność na zmęczenie i uderzenia.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie