Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20010706

|

Model: RCCS-7L/2

Outlet Dozownik do płatków - 2 x 3,5 litra

129,00 zł 159,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 159,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność ‒ 2 x 3,5 litra
  • Uniwersalność ‒ do płatków, granoli, cukierków, orzeszków itp.
  • Widoczność ‒ przezroczyste cylindry
  • Wygoda ‒ precyzyjne dozowanie porcji dzięki pokrętłom
  • Świeżość ‒ optymalne przechowywanie sypkich produktów

OPIS PRODUKTU

Dozownik do płatków – 2 x 3,5 litra

Praktyczny podwójny dozownik do płatków Royal Catering umożliwia przechowywanie i wygodne dozowanie sypkich produktów: zbożowych płatków śniadaniowych, niewielkich herbatników i ciastek, cukierków, orzechów, suszonych owoców, kawy, ryżu itp. Model RCCS-7L/2 posiada estetyczny, nowoczesny design, co sprawia, że odnajdzie się również jako element dekoracyjny.

Dyspenser do płatków Royal Catering ‒ charakterystyka

Cylindry o pojemności 3,5 litra są przezroczyste i świetnie chronią produkty spożywcze przed działaniem czynników zewnętrznych. Płatki czy orzechy są doskonale widoczne. Podnosi to estetykę urządzenia od Royal Catering, ale także ułatwia kontrolę poziomu napełnienia.

Elastyczne wyloty modelu RCCS-7L/2 zrobione zostały z gumy termoplastycznej, co jest bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. Dzięki niemu podczas kończenia wydzielania ostatnie płatki nie ulegają pokruszeniu.

Estetyczny design to wyróżnik charakteryzujący dozownik do płatków. Nowocześnie wyglądające pokrętła i podstawki stylizowane są na chromowane. Urządzenie łatwo zdemontować w celu wyczyszczenia.

Solidnie wykonany podwójny dozownik do płatków jest bardzo użyteczny. Model RCCS-7L/2 zaprojektowano do przechowywania i wydawania sypkich artykułów, które dzięki niemu długo pozostają świeże. Funkcjonalność dyspensera współgra z nowoczesnym designem. Czyni on sprzęt od Royal Catering doskonałym uzupełnieniem eleganckiego wystroju wnętrz.

DANE TECHNICZNE