Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20011882

|

Model: RC-WDSS6

Outlet Dyspenser do wina - na 6 butelek - stal nierdzewna

5379,00 zł 6699,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 6699,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża pojemność – mieści 6 butelek wina
  • Chłodzenie – obniża temperaturę wina do 7°C (możliwy zakres 7-18°C)
  • Prosta, wygodna obsługa – wymienny nabój gazowy o objętości 0,7 l
  • Świeżość – pozwala przechowywać wino do 30 dni od otwarcia
  • Uniwersalność – idealnie nadaje się do użytku w restauracjach, winiarniach, pubach i hotelach

OPIS PRODUKTU

Dyspenser do wina - na 6 butelek

Dyspenser do wina to niezastąpiony sprzęt w restauracjach, hotelach, winiarniach, kawiarniach i pubach. Model RC-WDSS6 marki Royal Catering umożliwia jednoczesne schładzanie i dozowanie wina.

Dozownik do wina Royal Catering – opis

Duża pojemność urządzenia (6 butelek) pozwala umieścić w nim różne rodzaje trunku, które najbardziej smakują Twoim klientom. Można je schłodzić do temperatury 7°C. Zakres regulacji wynosi od 7 do 18°C. Dozownik do wina ma moc 120 W i wykorzystuje czynnik chłodniczy R600a.

Przemyślany design zapewnia wygodną obsługę. Model RC-WDSS6 wyposażono w 6 kraników (osobny dla każdej butelki) i dwie oddzielne strefy chłodnicze z własnymi wyświetlaczami LED pokazującymi temperaturę. Porcja wynosi od 1 do 99 ml. Wino w dozowniku zachowuje swoją świeżość i walory smakowe aż do 30 dni od otwarcia!

Dyspenser do wina Royal Catering charakteryzuje się eleganckim wyglądem dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej o estetycznym połysku. Doskonale sprawdzi się w profesjonalnym użytku w miejscach, w których podaje się wino.

DANE TECHNICZNE