Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20012945

|

Model: RCWP-BC

Outlet Korkownica do wina podłogowa - 375 ml / 750 ml / 1.5 l - ok. 300 butelek/godz. - Royal Catering

589,00 zł 729,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 729,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – zakorkuje do 300 butelek w godzinę
  • Wszechstronność – uchwyt 10.5 cm pomieści różne rozmiary butelek od 375 ml do 1,5 l
  • Regulacja – głębokość korka można określić w zakresie 3 cm
  • Bezwysiłkowa – łatwa w użyciu dzięki długiej dźwigni z optymalnym przenoszeniem siły
  • Stabilność – solidna konstrukcja wykonana z lakierowanej stali

OPIS PRODUKTU

Wydajne butelkowanie wina z ergonomiczną korkownicą podłogową marki Royal Catering

Wina, wina, wina dajcie – z solidną korkownicą do butelek z asortymentu Royal Catering będzie go pod dostatkiem! Stabilna rama zapewnia wygodną wysokość roboczą, a długa dźwignia z profilowanym uchwytem umożliwia zamykanie przy niewielkim wysiłku. Maszynkę do korkowania butelek wykorzystasz nawet do korków o dużej gęstości lub nieelastycznych korków plastikowych. Wciśniesz je bezpośrednio w szyjkę butelki, dzięki czemu wino będzie mogło stać na półce przez długi czas.

Regulowana korkownica do wina do 300 butelek na godzinę

Szczęki obejmują korek i trzymają go z dużą siłą. Za pomocą dźwigni ręcznej korkownicy podłogowej dociśnij ostrogę, którą można regulować o 3 cm, aby umieścić korek w butelce. Sprężynowy uchwyt ma średnicę 10.5 cm i wraz z pierścieniem regulacyjnym zapewnia stabilną podstawę. Ze względu na dużą wszechstronność korkownica do wina nadaje się do butelek o pojemności od 375 ml do 1,5 l.

Urządzenie do korkowania posiada trwałą ramę z lakierowanego żelaza, która stoi stabilnie i bezpiecznie na trzech nogach. Uchwyt i szczęki zrobiono z nylonu, dzięki czemu nie uszkodzisz korka i wprowadzisz go prosto do szyjki butelki. Natomiast tłok ze stali nierdzewnej gwarantuje płynną pracę. Zoptymalizuj produkcję wina dzięki tej profesjonalnej korkownicy podłogowej i zamknij do 300 butelek idealnie dopasowanymi korkami w ciągu zaledwie jednej godziny!

DANE TECHNICZNE