Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20010260

|

Model: RCZS-1

Outlet Krajalnica do cebuli - 4,5 / 9 mm - stal nierdzewna

869,00 zł 1079,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1079,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – równe plastry o grubości 4,5 lub 9 mm
  • Uniwersalność – do produktów o wysokości do 9 cm
  • Stabilność – antypoślizgowe nóżki z gumy
  • Wytrzymałość – konstrukcja ze stali nierdzewnej
  • Wygoda – łatwa obsługa dzięki ręcznej dźwigni

OPIS PRODUKTU

Krajalnica do cebuli - Royal Catering

Krajalnica do cebuli Royal Catering jest urządzeniem, które znajdzie zastosowanie w branży gastronomicznej. Dzięki dużej powierzchni ostrzy sprawdzi się przy krojeniu plastry również innych, nadających się do tego warzyw i owoców o maks. wysokości 9 cm. Model RCZS-1 jest w całości wykonany z trwałej i odpornej na korozję stali szlachetnej, posłuży niezawodnie przez wiele lat.

Krajalnica do cebuli - RCZS-1 – charakterystyka

Swobodę użytkowania modelu RCZS-1 osiągnięto dzięki jego przemyślanej konstrukcji. Urządzenie jest zamontowane na pionowym stojaku, zajmuje więc wyjątkowo mało miejsca. Optymalny rozstaw nóżek pozwala na podstawienie miski lub talerza pod mechanizmem tnącym. Niewielka waga daje możliwość swobodnego przestawiania.

Bezpieczeństwo obsługi wynika z wyposażenia krajalnicy do warzyw w antypoślizgowe gumowe nóżki. Daje to pewność, że podczas naciskania na warzywa sprzęt nie poruszy się. Obsługa narzędzia jest szybka oraz intuicyjna.

Precyzję obróbki warzyw gwarantuje zastosowanie prosty mechanizm dźwigni. Ostre krawędzie pokroją cebulę produkty na idealne plastry o grubości 4,5 lub 9 mm. Łatwa konserwacja modelu RCZS-1 sprowadza się do wymontowania ostrzy tnących i umycia ich pod bieżącą wodą.

Jeśli zachodzi potrzeba szybkiego i dokładnego pocięcia warzyw do sałatek, zup lub surówek, to świetnym rozwiązaniem będzie krajalnica do cebuli niemieckiej marki Royal Catering. Sprawdzi się doskonale w restauracji, barze, firmie cateringowej oraz każdej domowej kuchni. Model RCZS-1 jest urządzeniem wykonanym w całości ze stali nierdzewnej, posłuży bezproblemowo wiele lat. Można nim również pokroić nadające się do tego owoce.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie