Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20010864

|

Model: RCWV-5L

Outlet Nadziewarka do kiełbas - 5 l - pionowa

749,00 zł 929,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 929,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Łatwa obsługa – ręczna maszynka do napełniania kiełbas
  • Akcesoria – 4 lejki (śr. 16, 22, 32 i 38 mm) w zestawie
  • Ergonomia – pionowa konstrukcja pozwala oszczędzić miejsce na blacie
  • Profesjonalizm – pojemność 5 l, regulowana szybkość i cylindryczny zbiornik Ø155 mm
  • Wytrzymałość – wykonanie ze stali nierdzewnej

OPIS PRODUKTU

Pionowa nadziewarka do kiełbas Royal Catering

Nadziewarka do kiełbas marki Royal Catering została stworzona z myślą o sklepach masarskich, działach mięsnych w supermarketach oraz użytku domowym. Za pomocą modelu RCWV-5L w łatwy i szybki sposób nabijesz otoczkę mięsnym farszem, żeby otrzymać kiełbasę lub inny rodzaj wędlin.

Ręczna szpryca do kiełbasy RCWV-5L – opis

Pojemność 5 l pozwala jednorazowo napełnić dużą liczbę osłonek. Za sprawą dołączonych do zestawu 4 lejków będziesz w stanie przygotować wędliny różnej grubości. Mają one średnicę 16, 22, 32 i 38 mm oraz długość 27 cm.

Wykonanie ze stali nierdzewnej wpływa na wieloletnią wytrzymałość nadziewarki do kiełbas. Materiał jest odporny na trwałe zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Nie reaguje też z żywnością, więc jest bezpieczny dla zdrowia.

Pionowa konstrukcja modelu RCWV-5L sprawia, że maszynka nie potrzebuje dużo miejsca na blacie roboczym. W urządzeniu zastosowano też dwa biegi pozwalające na napełnianie osłonek w dwóch różnych prędkościach.

Wybierz nadziewarkę do kiełbas marki Royal Catering i zacznij przyrządzać własne wędliny. Duża pojemność oraz pionowa budowa ze stali nierdzewnej z pewnością znajdą uznanie w niejednym sklepie czy przydomowej masarni. Złóż zamówienie na model RCWV-5L już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA