Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20012573

|

Model: RCIK-2000IG1

Outlet Płyta indukcyjna grillowa - 320 x 370 mm - gładka - 2000 W - z pokrywką - Royal Catering

1829,00 zł 2279,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2279,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Indukcja – reaguje szybciej i jest łatwiejsza w pielęgnacji niż konwencjonalne płyty grillowe
  • Elastyczność – dzięki gładkiej powierzchni idealnie sprawdza się do różnorodnych dań, nadaje się do restauracji, barów z przekąskami i food trucków
  • Wydajność – moc 2000 W i zakres temperatury 60-250°C oraz pięć indywidualnie zapisanych poziomów grzania
  • Profesjonalizm – doskonałe potrawy z grilla dzięki w pełni automatycznemu sterowaniu termostatem
  • Trwałość – za sprawą wysokiej jakości wykonania, obudowie i pokrywie ze stali nierdzewnej oraz płycie indukcyjnej ze stali nierdzewnej i aluminium

OPIS PRODUKTU

Płyta indukcyjna grillowa wykonana ze stali nierdzewnej oraz aluminium do chrupiących i pysznych specjałów

Dzięki płycie indukcyjnej grillowej marki Royal Catering stworzonej na potrzeby cateringu możesz przez cały rok rozpieszczać swoich gości pysznymi specjałami z grilla. Soczyste steki i hamburgery, ryby, omlety, tortille czy warzywa – z tą elektryczną patelnią grillową Twoja wyobraźnia nie ma granic. Grill indukcyjny imponuje niskim wydzielaniem dymu oraz higieniczną i bardzo czystą metodą pracy. Ponadto sprzęt jest idealny do użytku w kuchniach komercyjnych – od restauracji i barów z przekąskami po food trucki lub imprezy cateringowe.

Urządzenia kuchenne dla profesjonalistów: elegancki i wydajny grill indukcyjny z pokrywką

W pełni automatyczny termostat w połączeniu z technologią indukcyjną zapewnia stałą temperaturę. Dzięki wydajnemu elementowi grzewczemu, który pracuje z mocą 2000 W, grill indukcyjny bardzo szybko osiąga temperaturę roboczą w zakresie 60-250°C. Ponadto urządzenie oferuje pięć miejsc w pamięci dla określonych temperatur. Timer, który można ustawić do 100 minut, również ułatwia korzystanie z grilla indukcyjnego.

Wysokowydajna płyta grillowa wykonana została ze stali nierdzewnej i aluminium. Szybko więc przenosi ciepło na żywność. Płyta o grubości 9.5 mm ma wymiary 320 x 370 mm. Obudowę grilla indukcyjnego zrobiono z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu jest szczególnie odporna na korozję, neutralna w kontakcie z żywnością i łatwa do wyczyszczenia.

DANE TECHNICZNE