Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20011432

|

Model: RCCD-5-60

Outlet Podgrzewacz na pastę - okrągły - 3,6 l

207,20 zł 259,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 259,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Elegancja – okrągły podgrzewacz o pojemności 3,6 l podtrzymuje wysoką temperaturę przez długi czas; pasuje do wyszukanych potraw
  • Bezpieczeństwo – pojedynczy pojemnik z bardzo bezpiecznym uchwytem
  • Praktyczność – duża wydajność termiczna sprawia, że sprzęt świetnie sprawdzi się na garden party
  • Łatwość obsługi i czyszczenia – wyjmowane pojemniki
  • Ochrona przed przypaleniem – podgrzewanie za pomocą kąpieli wodnej

OPIS PRODUKTU

Okrągły podgrzewacz na pastę

Podgrzewacz na pastę marki Royal Catering służy do jednoczesnego eleganckiego eksponowania dań i utrzymywania w cieple dzięki kąpieli wodnej. Naczynie o pojemności 3,6 l zachowuje ciepło przez długi czas. Model RCCD-5-60 zaprojektowany z myślą o serwowaniu wykwintnej kuchni idealnie sprawdzi się na formalnych oraz nieformalnych przyjęciach i garden party (np. imprezach składkowych).

Podgrzewacz do potraw marki Royal Catering – opis

Bezpieczna obsługa i oszczędność energii wynikają z konstrukcji sprzętu. Okrągły kształt pojemnika oraz osobny zbiornik paliwa przekładają się na optymalną dystrybucję ciepła. Środek ciężkości znajduje się na środku, a stelaż jest stabilny. Uchwyt chroni użytkowników przed poparzeniem o naczynie z pastą.

Wyjmowane pojemniki ułatwiają ich napełnianie, a po użyciu – mycie. Miska o cienkich ściankach przeznaczona na wodę ma pojemność 5 l. Pokrywka pomaga utrzymać temperaturę i wilgotność żywności. Jedzenie nie wysycha, pozostaje dłużej świeże. Podczas garden party zabezpiecza też przed owadami i zabrudzeniami. Ergonomiczny kształt oraz możliwość wyjęcia poszczególnych elementów ułatwiają transport.

Wykonanie ze stali szlachetnej sprawia, że podgrzewacz na pastę nie koroduje i charakteryzuje się odpornością na plamy z wody. Dzięki gładkiej powierzchni o minimalnej porowatości łatwo go wyczyścić. Ponadto materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, a także neutralny biologicznie (obojętny dla zdrowia).

Podgrzewacz na pastę to idealny sprzęt do utrzymywania ciepła dań bez ryzyka przypalenia. Model RCCD-5-60 doskonale zda egzamin na różnych imprezach zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, jak i na powietrzu. Pojemność 3,6 l pozwala zaserwować jednorazowo sporą ilość jedzenia.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA