Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20012250

|

Model: RCER-11060

Outlet Regał metalowy - 110 x 60 x 180 cm - Royal Catering - 200 kg

919,00 zł 1129,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1129,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Elastyczność – można go używać wszędzie tam, gdzie wymagana jest przestrzeń do przechowywania
  • Łatwy montaż – półkę można złożyć bez dodatkowych narzędzi
  • Praktyczność – otwarta konstrukcja umożliwia łatwe czyszczenie i wygodny dostęp
  • Stabilność – stabilny i trwały dzięki stali nierdzewnej
  • Siła – bardzo wysokie maksymalne obciążenie 200 kg

OPIS PRODUKTU

Regał metalowy od Royal Catering do Twojej przechowalni!

Czy to w restauracjach, hotelach, supermarketach, czy w domu, regał metalowy od Royal Catering jest koniecznością w każdym pomieszczeniu magazynowym. Higieniczne i stabilne półki nadają się do przechowywania szerokiej gamy rzeczy, od żywności po narzędzia, i mogą wytrzymać duże obciążenia. Do użytku profesjonalnego oraz prywatnego regał metalowy jest dla Ciebie idealny!

Regał ze stali nierdzewnej – higieniczny i mocny!

Regał ze stali nierdzewnej ma wymiary 110 x 60 x 180 cm i dlatego idealnie nadaje się do kuchni gastronomicznych lub magazynów. Dzięki nośności 50 kg na półkę można przechowywać wiele przyborów jednocześnie. Łącznie regał nierdzewny ma 4 piętra.

Dzięki konstrukcji wykonanej ze stali nierdzewnej regał półkowy jest nie tylko wyjątkowo stabilny i trwały, ale także łatwy w pielęgnacji. Stal nierdzewna jest odporna na korozję i można ją łatwo czyścić. Ponadto spełnia najwyższe standardy gastronomiczne, co sprawia, że przechowywanie żywności nie stanowi problemu.

Srebrny kolor zapewnia meblowi szczególnie elegancki wygląd. Sprzęt nadaje się do stosowania we wszystkich możliwych obszarach: od restauracji po hotele i prywatne przestrzenie. Regał metalowy jest bardzo łatwy w montażu, nie są wymagane żadne dodatkowe narzędzia.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie