Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20012592

|

Model: RCWT-01

Outlet Stół roboczy - 120 x 70 cm - rant - nośność 200 kg - Royal Catering

1829,00 zł 2279,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2279,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Solidność – duża nośność 200 kg dzięki stabilnej konstrukcji
  • Pojemność – blat roboczy 120 x 70 cm i praktyczna półka
  • Czyste miejsce pracy – rant chroni otoczenie przed zachlapaniem wodą i zabrudzeniem
  • Stal nierdzewna – higieniczny, trwały i łatwy w pielęgnacji materiał
  • Stabilność – bezpieczeństwo dzięki kółkom o regulowanej wysokości

OPIS PRODUKTU

Obszerny stół roboczy ze stali nierdzewnej z miejscem do przechowywania i rantem

Meble ze stali nierdzewnej to podstawa w higienicznej kuchni oraz przy produkcji wszelkiego rodzaju żywności. Stół roboczy ze stali nierdzewnej z oferty gastronomicznej Royal Catering pasuje do każdej profesjonalnie urządzonej kuchni. Został zaprojektowany specjalnie z myślą o wysokich wymaganiach w branży gastronomicznej. Dzięki swojej dwupoziomowej konstrukcji oferuje dodatkową przestrzeń magazynową.

Solidny i bardzo wytrzymały – stół roboczy do krojenia marki Royal Catering zachwyca doskonałą jakością

Powierzchnia robocza stołu ze stali nierdzewnej ma 120 x 70 cm, zapewniając dużo miejsca do codziennej pracy. Drugi, niższy poziom oferuje dodatkową przestrzeń do przechowywania, która umożliwia uporządkowaną pracę. Na drugim poziomie można również przechowywać większe przedmioty o wysokości do 53 cm.

Rant o wysokości 95 mm chroni ściany oraz otoczenie przed zachlapaniem wodą, zabrudzeniem czy uszkodzeniami. Stół do krojenia osiąga optymalną stabilność nawet na nierównych podłogach dzięki kółkom, których wysokość można regulować o 8 mm. Za sprawą szybkiego i łatwego montażu przy użyciu dostarczonych akcesoriów stół jest gotowy do użycia niemal po rozpakowaniu przesyłki. Masywne, okrągłe nogi stołu o średnicy 38 x 38 mm stabilizują i zwiększają maksymalną nośność. Wynosi ona 200 kg.

Wysoka jakość wykonania zapewnia bezpieczeństwo. Stół roboczy wykonano ze stali nierdzewnej, która zachwyca wysoką wytrzymałością, długą żywotnością oraz jest odporna na korozję i uszkodzenia mechaniczne (np. zarysowania). Materiał można łatwo oraz dokładnie wyczyścić, dzięki czemu stwarza idealne warunki do higienicznej pracy z żywnością

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie