Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20012700

|

Model: RCAT-120/60-FT

Outlet Stół składany ze stali nierdzewnej - 120 x 60 cm - 100 kg - Royal Catering

839,00 zł 1049,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1049,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przestronność – duży blat o wymiarach 120 x 60 cm
  • Solidność – stabilna konstrukcja o nośności 100 kg
  • Praktyczność – zajmuje mało miejsca dzięki funkcji składania
  • Wygodna pielęgnacja – wysokiej jakości stal nierdzewna jest higieniczna, łatwa do czyszczenia i trwała
  • Mobilność – po złożeniu stół roboczy można łatwo transportować

OPIS PRODUKTU

Powiększ swoją powierzchnię roboczą za pomocą składanego stołu ze stali nierdzewnej

Chcesz powiększyć powierzchnię roboczą w swojej kuchni? A może Twoja firma cateringowa przygotowuje dania na miejscu? Wybierz poręczny składany stół ze stali nierdzewnej od Royal Catering! W kilku prostych krokach postawisz go na nogi i łatwo powiększysz stanowisko pracy zgodnie z Twoimi potrzebami.

Składany stół roboczy do mobilnej kuchni

Składany stół ze stali nierdzewnej oferuje powierzchnię roboczą o wielkości 120 x 60 cm, na której znajdziesz dużo miejsca do pracy. Jeśli nie potrzebujesz już stołu gastronomicznego, po prostu złóż stół i odłóż go na bok, aby zaoszczędzić miejsce. Dzięki temu łatwo zaprojektujesz swoją kuchnię według własnego pomysłu.

Stabilna konstrukcja składanego stołu roboczego ze stali nierdzewnej pozwala na umieszczenie na nim towarów i przedmiotów o wadze do 100 kg. Solidne nogi o średnicy 38 mm zapewniają wysoką stabilność przez cały czas. Ich wysokość ustawisz w zakresie 10 mm. Aby przetransportować stół gastronomiczny, złóż nogi i przewieź go w minibusie lub furgonetce.

Składany stół kuchenny wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wytrzymały materiał jest niezwykle trwały i pozwala na wykonanie nawet wymagających zadań. Ponadto powierzchnia ze stali nierdzewnej jest bezpieczna dla żywności, dzięki czemu bez wahania przygotujesz jedzenie na blacie. Po skończonej pracy bez wysiłku wyczyścisz gładką powierzchnię.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie