Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20012308

|

Model: RCLK-F590S

Outlet Zamrażarka - 590 l - Royal Catering - srebrna - czynnik chłodniczy R290

5649,00 zł 7049,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 7049,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – duża komora 590 l
  • Skuteczność – czynnik chłodniczy R290 i cyfrowa regulacja zapewniają stabilną temperaturę w zakresie od -22 do -18°C
  • Kompaktowość – siedem półek dla optymalnego przechowywania
  • Bezpieczeństwo – nóżki z regulacją wysokości gwarantują stabilność
  • Solidność – obudowa wykonana ze stali nierdzewnej i komora z powlekanej stali

OPIS PRODUKTU

Przechowuj duże ilości mrożonej żywności w zamrażarce Royal Catering

W zamrażarce wolnostojącej RCLK-F590S możesz zamrozić duże ilości żywności i przechowywać ją przez długi czas. Dzięki przemyślanej konstrukcji mrożonki są zawsze pod ręką. Dlatego zamrażalnika nie powinno zabraknąć w żadnej pizzerii, kuchni hotelowej, restauracji czy serwisie cateringowym.

Royal Catering oferuje wysokiej jakości urządzenia chłodnicze

Z pojemnością 590 l zamrażarka gastronomiczna oferuje dużo miejsca na wszystkie produkty spożywcze, które chcesz mieć w swojej kuchni. W komorze umieszczono siedem półek, co pozwala optymalnie wykorzystać wnętrze. Znoszą one obciążenie do 30 kg, a dodatkowo można je wyjąć w przypadku większych porcji. Zamrożone towary są łatwo dostępne i można je wygodnie wyjąć w każdej chwili. Jest to zaleta, którą docenią kucharze pracujący na najwyższych obrotach!

Wbudowana sprężarka ma moc 492 W i zapewnia szybkie osiąganie docelowej temperatury. Jej poziom można ustawić indywidualnie za pomocą cyfrowego wyświetlacza. Temperaturę ustawisz w zakresie chłodzenia od -22 do -18°C. Dzięki temu dostosujesz zamrażarkę wolnostojącą do różnych potraw. Termostat bezpiecznie utrzymuje ustawioną wartość. Jeśli chcesz rozmrozić urządzenie, za pomocą panelu sterowania możesz aktywować funkcję automatycznego rozmrażania.

Zamrażalnik działa z niezawodnym za sprawą czynnika chłodniczego R290. Z kolei jego roczne zużycie prądu wynosi 2260 kWh. Dodatkowo zamrażarka gastronomiczna ma klasę energetyczną D.

Dzięki solidnej obudowie ze stali nierdzewnej i komorze wykonanej z powlekanej stali, urządzenie chłodnicze gwarantuje wysoką solidność i trwałość. Materiały są również szczególnie łatwe w czyszczeniu i zawsze zapewniają profesjonalny wygląd. Zamrażarka wolnostojąca ma klasyczny design w srebrnym kolorze, więc można ją łączyć z dowolnym sprzętem kuchennym. Cztery nóżki posiadają regulację wysokości w zakresie do 30 mm, dzięki czemu całość bezpiecznie stoi nawet na nierównych powierzchniach.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie