Darmowa przesyłka Najniższe ceny producenta 3 lata gwarancji konsumenckiej 30 dni na rezygnację

Podgrzewacz do wina - 27l - timer - kranik - LCD

Royal Catering
Producent: Royal Catering

Wysyłka natychmiastowa
czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

419,00 zł

z VAT | darmowa wysyłka

419,00 zł

z VAT | darmowa wysyłka

RATY
już od 46,09zł

LEASING już od 34,07 zł
Masz pytania do tego produktu? Zadzwoń!
68 381 70 07

 
Podgrzewacz do wina Podgrzewacz do wina to wielofunkcyjne urządzenie marki Royal Catering do...więcej

Podgrzewacz do wina

Podgrzewacz do wina to wielofunkcyjne urządzenie marki Royal Catering do automatycznego gotowania, utrzymywania ciepła i dozowania (kranik) o pojemności 27l. Model RCMW-27SD posiada funkcję timer do 120 minut. Dzięki możliwości regulacji temperatury w zakresie od 30 do 100°C i specjalnej wkładce sprzęt sprawdzi się w wysokotemperaturowej pasteryzacji słoików. Czas oraz temperatura są widoczne na czytelnym panelu LCD. System ochrony przed przegrzaniem i pracą na sucho zapewniają bezpieczeństwo eksploatacji. Za sprawą optymalnych parametrów podgrzewacz zda egzamin zarówno w komercyjnym, jak i domowym użytku. Elegancka stal nierdzewna i cyfrowy wyświetlacz przyciągają wzrok, dlatego nasz produkt nadaje się na imprezy, bankiety i konferencje.

Garnek do pasteryzacji Royal Catering – opis

Uniwersalność artykułu Royal Catering wynika z kilku funkcji. Automatyczne gotowanie z opcją timer pozwala przygotować np. potrawy z owoców i warzyw, zupy, gulasz, wywary, a także zaparzyć herbatę/kawę lub podgrzać mleko. Nadaje się do dozowania gorących napojów (szczególnie dla wielu gości) i pasteryzacji słoików z sokami, dżemami, marmoladą, piklami warzywnymi, kapustą, cukinią, dynią oraz innymi tego rodzaju przetworami. Zestaw obejmuje specjalną podkładkę do słoików.

Grzałka o mocy 2000W gwarantuje znaczną wydajność podgrzewania 27-litrowego zbiornika bez ryzyka przypalenia zawartości. Rozprowadzane ciepło sprawia, że jedzenie lub napój zachowują wysoką temperaturę. Aby osiągnąć bezpieczeństwo i efektywność, umieszczono w zbiorniku ograniczenia maksymalnej i minimalnej pojemności.

Termostat dysponuje maksymalną temperaturą 100°C i minimalną 30°C. Parametr reguluje się bezstopniowo za pomocą pokrętła z czytelną skalą. Dzięki timerowi można wybrać czas gotowania/podgrzewania w przedziale od 1 do 120 minut lub ustalić stały czas dla danej temperatury. Lampka kontrolna świeci się na pomarańczowo, kiedy garnek do pasteryzacji podgrzewa zawartość i gaśnie w chwili osiągnięcia wybranej temperatury.

Czytelny panel LCD zapewnia prostą obsługę. Temperaturę i timer ustawia się za pomocą 2 bezstopniowych pokręteł. Parametry łatwo odczytać z przyjaznego użytkownikowi wyświetlacza LCD, który informuje o włączeniu ogrzewania. Jeśli nad timerem widać od 1 do 6 kresek, oznacza to działanie ogrzewania, a jeśli nie ma ani jednej kreski – ogrzewanie jest wyłączone.

Wygodna i intuicyjna eksploatacja to zasługa również kranika spustowego do dozowania napojów. Dysponuje ustawieniem w 3 pozycjach: otwartej dopóki użytkownik wciska uchwyt, zamkniętej lub otwartej dopóki nie zostanie zamknięty ręcznie.

Duże, nienagrzewające się uchwyty ułatwiają przenoszenie sprzętu RCMW-27SD. Wykonano je z tworzywa sztucznego, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo podgrzewacz do wina wyposażono na dnie w schowek na przewód zasilający, z którego można skorzystać w czasie przechowywania urządzenia.

Ochrona przed pracą na sucho i system ochrony przed przegrzaniem stanowią 2 najważniejsze funkcje pozwalające na bezpieczną eksploatację. Pierwsza automatycznie wyłącza grzanie, kiedy zbiornik jest pusty, a druga zabezpiecza podstawowe elementy urządzenia.

Trwała i solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej, w tym zbiornik wykonany w całości z tego materiału, zapewnia maszynie długą żywotność. Tworzywo charakteryzuje się odpornością na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki biologicznej neutralności doskonale sprawdza się w kontakcie z żywnością. Ponadto całość jest prosta w czyszczeniu i konserwacji (wygodny dostęp do zbiornika ze zdejmowaną osłoną). Gumowe nóżki gwarantują garnkowi do wekowania stabilność w czasie pracy i nie rysują powierzchni w chwili jego przesuwania.

Elegancki design to zasługa polerowanej stali oraz połyskującej czerni. Zgranie barw zapewnia urządzeniu efektowny i profesjonalny wygląd podczas konferencji biznesowej czy uroczystego bankietu. Warnik pasuje do każdego wnętrza.

Podgrzewacz do wina to wielofunkcyjny sprzęt gastronomiczny o pojemności 27l, który gotuje żywność, podgrzewa ją i dozuje gorące napoje. Model RCMW-27SD dostępny w oficjalnym salonie producenta Royal Catering doskonale zda egzamin także w pasteryzacji słoików z przetworami. Intuicyjną i wygodną obsługę warnika zapewnia przyjazny panel LCD. Maszyna wyposażona w system ochrony przed przegrzaniem i pracą na sucho zapewnia bezpieczną oraz wygodną eksploatację zarówno w domu, jak i profesjonalnej kuchni.

 • Uniwersalność – do gotowania, podgrzewania, pasteryzacji i dozowania
 • Intuicyjna obsługa – cyfrowy panel LCD
 • Elastyczność – timer (od 0 do 120 minut) albo tryb pracy ciągłej
 • Dopasowanie optymalnej temperatury – regulacja w zakresie od 30 do 100°C
 • Bezpieczeństwo – system ochrony przed przegrzaniem i pracą na sucho
 • Wytrzymałość i elegancki wygląd – stal nierdzewna

Czy sklep oferuje podgrzewacze do wina o innych parametrach?

Tak, oferujemy podgrzewacze o innych cechach, ale podobnym designie, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów.

Ile słoików zmieści się w garnku do pasteryzacji?

To ściśle zależy od wielkości i kształtu użytych słoików. Zmieści się np. 9 słoików standardowego kształtu o pojemności 900 ml i wymiarach 90 x 165 mm.

Model RCMW-27SD
Nr katalogowy 10010839
Stan artykułu Nowy
Materiał obudowy Stal nierdzewna, plastik
Materiał zbiornika Stal nierdzewna
Napięcie 230 V / 50 Hz
Moc 2000 W
Średnica zbiornika 350 mm
Pojemność zbiornika 27 l
Timer 0–120 min lub praca ciągła
Zakres regulacji temperatury 30–100°C
Cyfrowy panel LCD
Ochrona przed pracą na sucho Tak
Ochrona przed przegrzaniem Tak
Długość przewodu zasilającego 0,9 m
Wymiary (DxSxW) 42,00 x 47,00 x 48,50 cm
Waga 4,20 kg
Wymiary wysyłki 46,00 x 41,00 x 41,00 cm
Waga wysyłki 5,15 kg

Oferta sprzedażowa zawiera:

 • Podgrzewacz do wina
 • Kratkę do słoików
 • Instrukcję obsługi

Całość jest starannie zapakowana w celu ochrony podczas transportu.

Pytania i odpowiedzi

 • Kontakt
  Phone

  68 381 70 07
  pn. - pt. 7:00 - 17:00
  Expondo Blog

  Email

  info@expondo.pl
  Odpowiemy na Twoje pytanie tak szybko jak to możliwe
 • Płatność
  Płać szybko i bezpiecznie
  Przelewy24 PayPal Blik Przelew bankowy Mastercard Visa Płatność ratalna Za pobraniem
Wcześniej oglądane