Produkt: EX10011866

|

Model: RC-TOC150

Pojemnik termoizolacyjny - ładowany od góry - GN 1/1 - 150 mm

429,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Mobilność – idealny do transportowania i serwowania jedzenia
  • Termoizolacja – utrzymuje wysoką i niską temperaturę jedzenia przez 4 godziny
  • Kompatybilność – pasuje do pojemników GN 1/1, 1/2 i 1/3 o głębokości do 150 mm
  • Wygoda – ergonomiczne rączki umieszczone po obu stronach zapewniają pewny chwyt
  • Praktyczność – ładowanie od góry pozwala z łatwością wyjąć pojemniki z posiłkami

OPIS PRODUKTU

Pojemnik termoizolacyjny GN RC-TOC150

W transportowaniu gorących i zimnych potraw na różne wydarzenia nieocenioną pomocą okaże się pojemnik termoizolacyjny marki Royal Catering. Model RC-TOC150 stanowi doskonałe wyposażenie barów i restauracji, a także firm cateringowych obsługujących wesela, studniówki czy komunie.

Gastronomiczny termos ładowany od góry Royal Catering – opis

Duża pojemność produktu to zasługa przemyślanej konstrukcji. Umieścisz w nim 1 pojemnik GN 1/1 o głębokości do 150 mm. Możesz też przetransportować dwa naczynia GN 1/2 lub trzy GN 1/3 o tej samej głębokości.

Utrzymanie temperatury potraw jest głównym zadaniem pojemnika termoizolacyjnego. Dania pozostają ciepłe/zimne przez nawet 4 godziny. Plastikowe zatrzaski dociskające pokrywę dodatkowo poprawiają termoizolację modelu RC-TOC150. Z kolei wentylacja wyrównuje ciśnienie wewnątrz i wypuszcza nadmiar pary.

Wysoka mobilność pojemnika sprawia, że z łatwością przetransportujesz duże ilości jedzenia. Wynika to z zastosowania wyprofilowanych rączek gwarantujących pewny chwyt. Nie musisz się więc obawiać, że produkt wypadnie Ci z rąk.

Zapewniaj swoim klientom stały dostęp do ciepłych i zimnych potraw z termosem gastronomicznym marki Royal Catering. Doskonała termoizolacja, pojemność oraz wygodne transportowanie z pewnością usprawnią pracę w Twoim lokalu. Nie czekaj i złóż zamówienie na model RC-TOC150 już dziś!

DANE TECHNICZNE