Produkt: EX10011498

|

Model: RCWP-18LW

Prasa do owoców - 18 l - drewno

759,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – nadaje się do wyciskania winogron, jabłek, gruszek, pomarańczy itp.
  • Wydajność – kosz o pojemności 18 l
  • Stabilność – możliwość przykręcenia do podłoża
  • Wytrzymałość – konstrukcja z drewna i żelaza; 2 drewniane bloki i półdyski w zestawie
  • Wygoda – wyciśnięty sok leci bezpośrednio do podstawionego zbiornika (brak w zestawie) dzięki wbudowanemu lejkowi

OPIS PRODUKTU

Prasa do wyciskania owoców Royal Catering

Do pozyskiwania dużej ilości soku potrzebujesz wydajnego urządzenia, takiego jak prasa do owoców marki Royal Catering. Model RCWP-18LW poradzi sobie z wyciskaniem winogron, jabłek, gruszek, cytrusów, porzeczek i nie tylko. Jest to świetne narzędzie dla producentów domowych win oraz do profesjonalnych winnic. Sprawdzi się też w każdej kuchni.

Wyciskarka do soków RCWP-18LW – opis

Łatwa obsługa urządzenia to zasługa śruby, którą obraca się za pomocą ręcznej korby. Mechanizm napiera na rozdrobnione owoce umieszczone w drewnianym koszu i wyciska z nich sok. Następnie przelatuje on przez wygodny lejek do podstawionego zbiornika. Za sprawą pojemności 18 l będziesz w stanie pozyskać bardzo dużą ilość soku.

Wysoka stabilność prasy do owoców wynika z zastosowania specjalnych otworów montażowych. Za ich pomocą będziesz mógł przykręcić model RCWP-18LM do twardego podłoża. Rozwiązania to sprawia, że urządzenie doskonale nadaje się do użytku na zewnątrz.

Zadbaj o efektywne wyciskanie owoców z prasą śrubową marki Royal Catering. Solidna konstrukcja i duża pojemność pozwolą na wieloletnią oraz wydajną pracę. Dla uzyskania lepszego efektu warto zaopatrzyć się w specjalne rozdrabniacze do owoców o nr 10011493 i 10011499. Nie czekaj i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA