(1) Ocena

Produkt: EX10011494

|

Model: RCWP-4.5L

Prasa do owoców - 5 l - stal nierdzewna

789,00 zł 869,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 869,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – nadaje się do wyciskania winogron, jabłek, gruszek, pomarańczy itp.
  • Wydajność – zbiornik o pojemności 5 l
  • Stabilność – możliwość przykręcenia do podłoża
  • Wytrzymałość – konstrukcja ze stali nierdzewnej i żelaza

OPIS PRODUKTU

Prasa do wyciskania owoców Royal Catering

Do pozyskiwania dużej ilości soku potrzebujesz wydajnego urządzenia, takiego jak prasa do owoców marki Royal Catering. Model RCWP-4.5L poradzi sobie z wyciskaniem winogron, jabłek, gruszek, cytrusów, porzeczek i nie tylko. Jest to świetne narzędzie dla producentów domowych win oraz do profesjonalnych winnic. Sprawdzi się też w każdej kuchni.

Wyciskarka do soków RCWP-4.5L – opis

Łatwa obsługa urządzenia to zasługa śruby, którą obraca się za pomocą ręcznej korby. Mechanizm napiera na rozdrobnione owoce umieszczone w perforowanym pojemniku i wyciska z nich sok. Następnie przelatuje on przez wygodny lejek do podstawionego zbiornika. Za sprawą pojemności 5 l będziesz w stanie pozyskać bardzo dużą ilość soku.

Stal nierdzewna, którą wykorzystano do stworzenia modelu RCWP-4.5L, to doskonały materiał do pracy z żywnością. Nie tylko cechuje się odpornością na korozję i trwałe zabrudzenia, ale nie wchodzi też w reakcję z jedzeniem. Dzięki temu stal jest bezpieczna dla zdrowia. Z kolei podstawę i belkę krzyżową wykonano z solidnego żelaza.

Wysoka stabilność prasy do owoców wynika z zastosowania specjalnych otworów montażowych. Za ich pomocą będziesz mógł przykręcić sprzęt do twardego podłoża. Rozwiązanie to sprawia, że urządzenie doskonale nadaje się do użytku na zewnątrz.

Zadbaj o efektywne wyciskanie owoców z prasą śrubową marki Royal Catering. Solidna konstrukcja i duża pojemność pozwolą na wieloletnią oraz wydajną pracę. Dla uzyskania lepszego efektu warto zaopatrzyć się w specjalne rozdrabniacze do owoców o nr 10011493 i 10011499. Nie czekaj i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

08.02.2023

Trotz Ausnahmesituation (Corona Krise) wurde das Produkt innerhalb weniger Tage in die Schweiz geliefert. Expondo als Lieferant kann ich sehr empfehlen. Die Obstpresse ist hochwertig verarbeitet und funktioniert sehr gut. Ich benutze sie vorwiegend zur Auspressung von Honigwaben. Aus diesem Grund ist eine Edelstahl Presse optimal, sie lässt sich nach Gebrauch sehr gut reinigen.