(1) Ocena

Produkt: EX10012862

|

Model: RCWP-5LSS

Prasa do owoców - stal nierdzewna - 5 l - w tym 5 worków filtracyjnych - Royal Catering

1049,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przestronność – pojemność 5 l umożliwia jednoczesne wyciśnięcie dużej liczby owoców
  • Trwałość – dzięki solidnej konstrukcji ze stali nierdzewnej
  • Higiena – wylewka na dnie umożliwia czysty spływ soku do pojemnika (brak w zestawie)
  • Praktyczność – dla lepszej stabilności możesz mocno zamontować prasę do owoców
  • Prostota – konstrukcja jest intuicyjna, obsługa niezwykle prosta i nie wymaga prądu, a czyszczenie po użyciu łatwe dzięki stali nierdzewnej

OPIS PRODUKTU

Wytwarzaj własne soki i wina za pomocą ręcznej prasy do owoców ze stali nierdzewnej

Prasa do owoców marki Royal Catering na potrzeby gastronomii jest idealna, jeśli chcesz wycisnąć duże ilości owoców przy niewielkim wysiłku. Sprzęt nadaje się do jabłek, winogron, jagód i innych owoców. Dzięki dużej wydajności pomimo niewielkich wymiarów prasa do owoców jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zda egzamin zarówno w profesjonalnej działalności, jak i do produkcji soków oraz win w prywatnych gospodarstwach domowych.

Tradycyjna prasa do wyciskania soków o nowoczesnej konstrukcji ze stali nierdzewnej

Tradycyjna prasa do soków jest wykonana w całości ze ze stali nierdzewnej ze względu na trwałość i higienę. Jednak sposób działania prasy do winogron jest taki sam jak 100 lat temu. Dzięki konstrukcji wrzeciona przy niewielkim wysiłku wytworzysz bardzo wysokie ciśnienie i całkowicie wyciśniesz sok z owoców. Za sprawą pojemności 5 l możesz napełnić prasę do owoców dużą ilością wsadu i wycisnąć sok za jednym razem. Na dole znajduje się wylewka, która pozwala bez strat przelać uzyskany bezpośrednio sok owocowy.

Dzięki stabilnej podstawie – która ma otwory do przykręcenia do twardej powierzchni dla jeszcze większej pewności – przekręcasz dźwignię mocno i skutecznie. Tym samym pozyskasz maksymalną ilość soku z owoców. Użyj prasy do owoców ręcznej na zewnątrz lub wszędzie tam, gdzie podłączenie do zasilania jest trudno dostępne lub w ogóle niedostępne.

Uwaga: Aby uzyskać najlepsze wyniki, użyj worków filtracyjnych o odpowiednim rozmiarze. 5 pasujących sztuk jest już w zakresie dostawy. Do łatwego siekania owoców przed prasowaniem polecamy rozdrabniacze do owoców z naszej oferty.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


1.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Keine positive Empfehlung. Ich bin als einfache Hobbyköchin einfach unzufrieden mit der Qualität. Das neu erworbene Produkt fühlt sich nicht neuwertig an und ist bereits bei der ersten leichten Verwendung defekt. Der Service bietet nur eine Reparatur an, und das bei einem angeblich neuen Artikel. Gleichzeitig zu viel hin und her für den Reklamationsprozess. Dafür hätte ich nicht bei Expondo einkaufen, denn ich dachte hier würde ich Qualität erhalten. Fehlanzeige. Das ist mir alles viel zu umständlich. Meine Neugier wurde nicht belohnt.