(1) Ocena

Produkt: EX10011499

|

Model: RCWP-7CR

Rozdrabniacz do owoców - ręczny

539,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Energooszczędność – rozdrabniacz nie potrzebuje prądu, ponieważ jest napędzany siłą mięśni
  • Wygoda – wlot o wymiarach 33,5 x 30,5 cm
  • Ergonomia – duży uchwyt korby
  • Solidna konstrukcja – zbiornik ze stali nierdzewnej, aluminiowe ostrza i mocna rama z żelaza

OPIS PRODUKTU

Rozdrabniacz do owoców twardych Royal Catering

Podczas przygotowywania dużej ilość przetworów z owoców nieocenioną pomocą okaże się ręczny rozdrabniacz marki Royal Catering. Nadaje się on doskonale do przygotowywania jabłek, gruszek czy brzoskwiń do dżemów lub cydrów. Model RCWP-7CR łączy w sobie efektywność z prostą obsługą, więc z pewnością znajdzie zastosowanie w profesjonalnych kuchniach i nie tylko.

Ręczna zgniatarka do jabłek i gruszek RCWP-7CR – opis

Za wygodne użytkowanie zgniatarki do owoców odpowiada nieskomplikowany mechanizm wyposażony w korbę. Posiada ona duży uchwyt, za pomocą którego wprowadzisz element w ruch. Ręczna obsługa sprawia, że nie musisz martwić się o doprowadzenie prądu do urządzenia. Wlot o wymiarach 33,5 x 30,5 cm pozwoli jednorazowo wsypać sporą porcję jabłek czy gruszek.

Wysoka wytrzymałość modelu RCWP-7CR to zasługa solidnej konstrukcji. Zbiornik został wykonany z odpornej na korozję oraz uszkodzenia stali nierdzewnej. Z kolei do stworzenia ramy wykorzystano mocne żelazo, a do ostrzy – wysokiej jakości aluminium. Dzięki temu sprzęt będzie działał sprawnie przez wiele lat.

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się produkcją cydru, czy prowadzisz restaurację z domową kuchnią, rozdrabniacz owoców RCWP-7CR z pewnością usprawni Twoją pracę. Urządzenie doskonale nadaje się do pracy z prasami marki Royal Catering, które znajdziesz w ofercie sklepu expondo.pl. Przekonaj się sam i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


2.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Zpracování průměrné, funkčnost bídná. Mezi noži jsou mezery takže co chvíli jablko sedí na vrchu a nože ho jen lechtají v napůl vykuchaném břiše. neumí si ovoce pořádně podat takže velká jablka jen tancují v násypce. Osa kličky je křivá a není v ose, nože ve spodní části drhnou o sebe. Výsledná drť je celkem hrubá. Jsem zvědav jak dlouho vydrží "ložiska".