Produkt: EX10012865

|

Model: RCWP-7CRL

Rozdrabniacz do owoców - ręczny - 7 l - Royal Catering

759,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – dzięki rozdrabniaczowi owoce siekane są do idealnej konsystencji
  • Objętość – dzięki pojemności 7 l możesz posiekać duże ilości owoców za jednym razem
  • Trwałość – solidne materiały, takie jak stal nierdzewna, żelazo i aluminium oraz stabilna konstrukcja gwarantują wielokrotne stosowanie
  • Prostota – montaż i obsługa są intuicyjne, a dzięki dużej korbie ręcznej nie wymagają znacznego wysiłku
  • Ekologia – dzięki ręcznej obsłudze rozdrabniacz do owoców nadaje się nie tylko do użytku w dowolnym miejscu, ale jest również przyjaźniejszy dla środowiska niż wersje elektryczne

OPIS PRODUKTU

Ręczny rozdrabniacz do owoców na soki własnej produkcji

Dzięki ręcznemu rozdrabniaczowi do owoców z oferty gastronomicznej Royal Catering bez większego wysiłku posiekasz owoce i przygotujesz je do wyciskania soku. Specjalny młynek aluminiowy sprawia, że małe kawałki pozostają wyjątkowo soczyste oraz mają optymalny rozmiar do dalszej obróbki. Wybór niezbędnych pras do owoców można znaleźć w kategorii winiarstwo.

Idealny do owoców z własnego ogrodu: szybki w montażu i łatwy w czyszczeniu

Rozdrabniacz do owoców ustawisz w kilku prostych krokach. Pomimo niewielkich rozmiarów oferuje szczególnie dużą pojemność 7 l. Dzięki dużemu zasobnikowi 31 x 33,5 cm możesz przetwarzać jabłka, gruszki lub inne rodzaje owoców szybko i w dużych ilościach. Nie musisz nawet wydrążać większości rodzajów owoców. Usuń jednak pestki z brzoskwiń, wiśni, nektarynek, moreli, suszonych śliwek, śliwek, mirabelek i podobnych owoców. Duże owoce pokrój na połówki lub ćwiartki, a małe możesz zmielić w całości. 

Wyjątkowo duży i ergonomiczny uchwyt pozwala obsługiwać rozdrabniarkę do owoców przy niewielkim wysiłku. Nóżki pokryto plastikiem, aby chronić podłogę, a także zapewnić bezpieczne ustawienie sprzętu. Dzięki ręcznej obsłudze rozdrabniacz do jabłek doskonale sprawdza się również wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej. Urządzenie zostało zbudowane z myślą o trwałości. Solidna konstrukcja wykonana z żelaza, aluminium i stali nierdzewnej sprawdzi się przez wiele lat. Mechanizm tnący z litego aluminium zaprojektowano również z myślą o wydajności. Zapewnia on optymalną i soczystą konsystencję rozdrobnionych składników.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA