Produkt: EX10012858

|

Model: RCWPF-3

Worki filtracyjne - do prasy do owoców - 29 x 30 cm - 5 sztuk - Royal Catering

95,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Higieniczność – odporne na brud i przebarwienia oraz są łatwe do czyszczenia dzięki niskiej chłonności płynów
  • Brak wpływu na smak – przefiltrowane lub odsączone soki nie nabierają smaku worka
  • Wszechstronność – nadają się nie tylko do filtrowania cydru czy wina, ale także do odcedzenia zup lub sosów oraz do odsączania sera i twarogu
  • Trwałość – włókna akrylowe są szczególnie odporne na rozdarcie i ścieranie, nawet gdy są mokre
  • Ekologiczność – ze względu na możliwość wielokrotnego użytku (od około 10 do 20 zastosowań)

OPIS PRODUKTU

Nie tylko do cydru: 5 worków filtracyjnych do wielokrotnego użytku do filtrowania, przecedzania lub odciskania

Dzięki 5 workom filtracyjnym wielokrotnego użytku z asortymentu Royal Catering nie tylko uzyskasz klarowne soki, ale także odciśniesz sery i twarogi lub odcedzisz zupy oraz sosy. Trwałe worki niezawodnie oddzielają najmniejsze ciała stałe od cieczy.

Doskonale pasują do pras do owoców marki Royal Catering

Pomimo szerokiego zastosowania worków filtrujących, zaprojektowano je przede wszystkim z myślą o prasach do owoców marki Royal Catering. Dzięki rozmiarowi 29 x 30 cm idealnie nadają się do wszystkich wyciskarek o pojemności 3 l, takich jak 10012856, 10012861 i 10011495. Użyj ich do produkcji soków i dociskaj owoce z jeszcze większą siłą, aby zmaksymalizować ilość uzyskanego moszczu. Worki filtrujące wykonane są z włókien akrylowych. Ta specjalna tkanina syntetyczna jest wyjątkowo odporna na rozdarcie, nawet gdy jest wilgotna lub mokra.

Dzięki włóknu akrylowemu każdy worek do wyciskania soku jest bardziej higieniczny niż podobne produkty wykonane z bawełny lub innych tkanin mieszanych. Włókna akrylowe prawie wcale nie wchłaniają cieczy, więc worki wyczyścisz ręcznie przy niewielkim wysiłku. Jednocześnie sama tkanina nie wydziela żadnego smaku, dzięki czemu wszystkie produkty w niej przetwarzane pozostają nieskażone i naturalne. Niezależnie od tego, czy używasz worków filtracyjnych do wyciskania owoców, odciskania sera, czy odcedzania zup, żywność jest filtrowana bardzo wydajnie przy zachowaniu naturalnego smaku.

Uwaga: dół worków filtrujących nie jest całkowicie zszyty. Znajduje się tam otwór, przez który przełożysz trzpień prasy do owoców.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie