W obniżonej cenie

Produkt: EX10010199

|

Model: RCGND-1/2

wxẃxŵxẅxẁxʍxyxýxŷxÿxẏxỵxỳxƴxỷxȳxỹxʎxzxźxžxʑxżxẓxẕxʐxƶxǂxʭxʔxʡxʖxǁxʕxǃxʢ

169,00 zł 189,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 189,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wysokiej jakości stal szlachetna
  • Łatwe czyszczenie
  • Nie odkształca się i nadaje się do mycia w zmywarkach
  • Szlifowane krawędzie
  • Z uchwytem

OPIS PRODUKTU

Pokrywka na pojemnik GN 1/2 Royal Catering

Wysokiej jakości pokrywka na pojemnik gastronomiczny GN 1/2 marki Royal Catering to produkt, którego nie powinno zabraknąć na wyposażeniu w restauracji, barze, food trucku, bistro, fast food, pubie, klubie i każdym innym punkcie gastronomicznym. Świetnie nadaje się też do domowej kuchni. Model RCGND-1/2 charakteryzuje się kompatybilnością ze wszystkimi pojemnikami GN 1/2 i dysponuje wygodną rączką do sprawnego otwierania i zamykania.

Pokrywka RCGND-1/2 – charakterystyka

Trwałość pokrywki od Royal Catering to zasługa stali nierdzewnej. Materiał ten odznacza się wysoką odpornością na korozję, trwałe zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto dzięki biologicznej obojętności nie zagraża zdrowiu. Nasz produkt będzie więc bezpiecznie służył Ci przez bardzo długi czas.

Uniwersalność modelu RCGND-1/2 wynika z faktu, że może być on używany w zakresie temperatur od -20°C do 300°C. Pozwala to na eksploatację np. w podgrzewaczach do potraw, witrynach chłodniczych, piecach parowych, termosach transportowych, chłodniach, ekspozytorach.

Łatwe czyszczenie produktu od Royal Catering możliwe jest dzięki jego designowi. Zaokrąglone rogi i gładkie krawędzie zapewniają łatwość utrzymania higieny i wpływają na bezpieczeństwo. Nadaje się do mycia w zmywarkach do naczyń.

Niezbędna w branży HoReCa pokrywka na pojemnik gastronomiczny GN 1/2 to wyposażenie, którego niezawodność potwierdziło już wielu profesjonalistów. Solidne materiały i jakość wykonania są gwarancją trwałości. Wybierając ofertę oficjalnego sklepu producenta marki Royal Catering, możesz liczyć też na korzystną cenę i profesjonalną obsługę. Przekonaj się już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie