W obniżonej cenie

Produkt: EX10011445

|

Model: RCFP-24-28NS

Zestaw patelni - stal nierdzewna - 24 cm - 28 cm

189,00 zł 279,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 279,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Zestaw – 2 patelnie (Ø240 i 280 mm) z nieprzywierającą powierzchnią świetne do smażenia bekonu, steków, naleśników, jajek i warzyw
  • Ochrona przed korozją – stal nierdzewna
  • Uniwersalność – pasują do kuchni gazowych i indukcyjnych
  • Solidność – nitowane uchwyty zapewniające długie użytkowanie
  • Praktyczność – otwór do wygodnego zawieszania

OPIS PRODUKTU

Patelnie - 2 szt. - stal nierdzewna

Zestaw patelni dostępny w oficjalnym salonie producenta Royal Catering to podstawowe wyposażenie Twojej kuchni. Na model RCFP-24-28NS składają się patelnie o średnicy 24 i 28 cm oraz głębokości 5 cm. Zdadzą egzamin w smażeniu m.in. jajek, szparagów, bekonu, steków, ryb i innych produktów.

Patelnie ze stali nierdzewnej Royal Catering – opis

Stal nierdzewna, z której wykonano komplet, to materiał o bardzo długiej trwałości. Sprawdza się w profesjonalnej eksploatacji. Dzięki gładkiej powierzchni o minimalnej porowatości patelnię można łatwo umyć. Biologiczna obojętność sprawia, że jest neutralna w kontakcie z żywnością i bezpieczna dla zdrowia. Zastosowany rodzaj stali nie koroduje, charakteryzuje się odpornością na działanie wody oraz uszkodzenia mechaniczne. Zachowuje połysk nawet po wielu latach użytkowania.

Nitowana rączka jest solidnie przymocowana do każdej patelni nierdzewnej. Na jej końcu znajduje się otwór do zawieszania, ułatwiający przechowywanie sprzętu.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA