Segmentowe bramy garażowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 0 z 0 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Segmentowe bramy garażowe marki MSW Motor Technics, które zawarte są ofercie expondo.pl, charakteryzują się solidną konstrukcją oraz eleganckim designem. Wszystkie modele wykonano z materiałów o wysokiej jakości, zapewniających doskonałą ochronę przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych i wysoką izolacyjność termiczną.

Precyzyjnie dopasowane elementy takie jak rolki napędowe oraz pasek zębaty umożliwiają bardzo ciche działanie segmentowych bram garażowych od MSW. Oprócz tych produktów na stronie expondo.pl można znaleźć też bogatą ofertę profesjonalnych urządzeń kuchennych i elektronarzędzi.

Skorzystaj z bramy segmentowej – expondo.pl

Planując budowę własnego domu nie można zapomnieć o garażu, w którym bezpiecznie przechowywany będzie samochód. Ochrona przed negatywnym działaniem opadów, promieni słonecznych oraz wszelkich innych czynników pogodowych to bezwzględnie sprawa bardzo ważna. Skorzystaj z naszej oferty i zaopatrz się w garażową bramę segmentową przez expondo.pl.

Wieloletnie doświadczenie charakteryzujące markę MSW Motor Technics stanowi gwarancję niezawodności wszelkich urządzeń tego producenta. Wśród nich znajdują się np. wciągarki i wyciągarki, elektronarzędzia oraz odizolowywacze kabli.

Brama segmentowa z expondo.pl pomaga zwiększyć wygodę w życiu codziennym. Absolutna odporność na czynniki zewnętrzne, ciche działanie oraz łatwość czyszczenia to zasługa materiałów i najnowszych rozwiązań technologicznych stosowanych przez MSW. Idealnym dodatkiem, który zakupić można oddzielnie lub w zestawie razem z bramami, są wydajne napędy elektryczne, sterowane pilotem o zasięgu 30 m.

Segmentowe bramy garażowe MSW – dane techniczne

Płynne i ciche działanie bram garażowych marki MSW to zasługa rolek wykonanych ze specjalnego tworzywa sztucznego. Konkurencyjne układy w większości przypadków składają się z napędu łańcuchowego, który wymaga częstej konserwacji, a ponadto generuje hałas. Oferta cichobieżnych segmentowych bram garażowych dostępna w expondo.pl stanowi więc idealne rozwiązanie, również ze względu na cenę.

Drzwi garażowe marki MSW  pracują z potężnym napędem pasowym, który jest stosowany w systemach wysokiej jakości. Praktycznie nie wymaga on konserwacji oraz ogranicza hałas do minimum. Moc napędu jest dostosowana do ciężaru drzwi, co w praktyce zapewnia dużą efektywność działania. Podczas trybu czuwania system pobiera zaledwie 4 W energii elektrycznej.

Inne ważne kwestie, które należy rozważyć przy zakupie bramy segmentowej to względy bezpieczeństwa, dlatego nasze drzwi garażowe są wyposażone w funkcję auto-stop. Zatrzymuje ona działanie mechanizmu, w przypadku gdy jakiś obiekt znajdzie się bezpośrednio pod spodem. Dodatkowy moduł bezpieczeństwa uniemożliwia nagłe opadanie bramy np. w przypadku uszkodzonego silnika.

Zintegrowane zabezpieczenie w postaci osłony przy zawiasach bocznych oraz przy pojedynczych panelach zapobiega dostaniu się palców pomiędzy rolki. Nowoczesne napędy do bram garażowych oraz bramy garażowe marki MSW to świetny wybór, o czym przekonało się już wielu klientów sklepu expondo.pl.