Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20110025

|

Model: CON.FM-400

Outlet Wytwornica mgły - 28 m³/min - 3 kolory LED

188,57 zł 241,24 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 241,24 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Atrakcyjne efekty kolorystyczne – 3 diody LED (niebieska, zielona i czerwona)
  • Efektywna praca – silnik o mocy 400 W, ilość mgły 28 m3/min
  • Krótki czas nagrzewanie – jedynie 3 minuty
  • Wygodna obsługa – 2 piloty (przewodowy i bezprzewodowy) oraz podgląd ilości płynu w zbiorniku
  • Podgląd ilości płynu – okienko umożliwiające sprawdzenie poziomu płynu

OPIS PRODUKTU

Wytwornica mgły - 28 m3/min - 3 kolory LED

Wytwornica mgły Singercon CON.FM-400 to sprzęt generujący efekt mgły/dymu poprzez podgrzewanie specjalnych płynów. Moc 400 W pozwala wydajnie wytworzyć mgłę w ilości 28 m

Generator mgły Singercon – opis

Prostą obsługę zapewniają 2 piloty. Bezprzewodowy służy do włączania/wyłączania dymu. Ma on zasięg 20 m. Sterowanie sprzętem na odległość to idealne rozwiązanie dla DJ-ów! Przewodowy również pozwala rozpylać dym.

Bardzo szybkie nagrzewanie to zasługa zaawansowanego systemu kontroli temperatury. Wytwornica mgły pozwala zaoszczędzić energię. Wystarczą 3 minuty, aby była gotowa do użycia! Ochrona przed przeciążeniem zabezpiecza pompę.

Okienko pokazujące poziom płynu, w które wyposażono dymiarkę dyskotekową CON.FM-400, umożliwia jego wygodną kontrolę. Stalowa obudowa sprawia, że produkt jest trwały i ma długą żywotność.

Przenośne urządzenie charakteryzuje się wygodą w transporcie i przechowywaniu. Ma niewielkie wymiary i wagę. Posiada także uchwyt do przenoszenia.

Szukasz sprzętu, który wywoła niezapomniane wrażenia na Twojej imprezie albo podczas wydarzenia scenicznego? Wytwornica mgły Singercon o mocy 400 W produkuje 28 m

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie