Produkt: EX10110232

|

Model: CON.LMH-7/10/RGBW

Ruchoma głowa LED - 7 x 10 W - RGBW

489,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – 7 mocnych diod LED RGBW
  • Praktyczność – nowoczesne metody sterowania (DMX512, Sound, Auto, Master/Slave)
  • Bezpieczeństwo – wysoki stopień ochrony dzięki podwójnemu systemowi chłodzenia
  • Efektywność – w pełni ruchoma głowica + możliwość dopasowania natężenia światła do jasnych i ciemnych obiektów
  • Czytelność – wyświetlacz LED

OPIS PRODUKTU

Ruchoma głowa 7 LED x 10 W Singercon

Z ruchomą głową LED marki Singercon zadbasz o idealne oświetlenie sceniczne w swoim lokalu. Praktyczność modelu CON.LMH-7/10/RGBW z pewnością zostanie doceniona w klubach, pubach, podczas wesel, koncertów, dyskotek i innych wydarzeń z dużą ilością atrakcji.

Głowica ruchoma CON.LMH-7/10/RGBW – opis

Niepowtarzalne efekty świetlne to zasługa diod RGBW. Wytwarzają one strumień światła o różnych kolorach. Barwy możesz zmieniać w zależności od potrzeb. Głowicę wyposażono w 7 diod LED 10 W. Ponadto szeroki zakres ruchów głowy wzdłuż osi X (540°) i Y (180°) dodatkowo wpływa na niezapomnianą atmosferę podczas imprez.

Do ustawiania parametrów modelu CON.LMH-7/10/RGBW użyjesz wyświetlacza LED. Istnieje też możliwość podłączenia sprzętu do sterownika DMX lub urządzenia typu Master/Slave. Dzięki nim zdalnie zdecydujesz czy głowica ma być zsynchronizowana z rytmem muzyki (tryb Sound), czy obracać się automatycznie. Określisz też poziom natężenia światła tak, aby pasował do jasnych lub ciemnych obiektów.

Nad bezpieczeństwem ruchomej głowy czuwa podwójny system chłodzenia. Składa się on z wentylatora i wbudowanej chłodnicy. Zastosowano też antypoślizgowe nóżki gwarantujące stabilność. Chronią również powierzchnię roboczą przed zarysowaniem.

Zadbaj o niepowtarzalne efekty świetlne z ruchomą głową LED marki Singercon. Kompaktowe rozmiary oraz mocne światło idealnie sprawdzą się podczas imprez w klubach czy na weselach. Złóż zamówienie na model CON.LMH-7/10/RGBW już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA