Transportery dla zwierząt

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 7 z 7 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Czy warto kupić transporter dla psa w sklepie expondo? 

Podróż na wakacje z czworonogiem albo regularne wizyty u weterynarza? Jeśli często przewozisz psa samochodem i chcesz zapewnić mu bezpieczeństwo i komfort, to transporter dla psa marki Wiesenfield okaże się trafnym wyborem. Oczywiście, musisz wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak wielkość psa, częstotliwość podróży i potrzeby zwierzęcia podczas przemieszczania się. W naszej ofercie znajdziesz modele o różnych wymiarach, które gwarantują zwierzęciu duży komfort oraz optymalną wentylację. A co zrobić w przypadku, jeśli zamiast czterech kółek preferujesz dwa? Na to też mamy sposób! Sprawdź ofertę przyczepek rowerowych marki Uniprodo.  

Jak wybrać transporter dla psa do samochodu?  

Nie pozostawiaj decyzji o zakupie sprzętu przypadkowi. Zanim wybierzesz odpowiedni transporter dla psa do samochodu, weź pod uwagę kilka kluczowych cech. Przedstawiamy je w naszym krótkim poradniku.  

Wielkość – upewnij się, że transporter jest odpowiedniej wielkości dla twojego psa, aby czworonóg miał wystarczająco dużo miejsca na komfortowe leżenie i poruszanie. W naszej ofercie znajdziesz modele w kształcie trapezu o różnych wymiarach. Świetnie nadają się do przewożenia w bagażniku lub na tylnym siedzeniu. Chcesz ułatwić swojemu przyjacielowi wejście do auta? Sprawdź schodki dla psa Wiesenfield w sklepie expondo. 

Bezpieczeństwo – transporter dla zwierząt powinien być stabilny oraz posiadać zamek zatrzaskowy, który łatwo zamkniesz i otworzysz.  

Wentylacja – transporter dla psa powinien mieć otwory wentylacyjne, dla zapewnienia cyrkulacji powietrza, a tym samym komfortu zwierzęcia. Marka Wiesenfield poleca modele z szeroką aluminiową kratką gwarantującą psu także dobrą widoczność. Jest to tzw. klatka do przewozu psa. 

Łatwość przenoszenia – transporter powinien być lekki, aby ułatwić umieszczanie go w samochodzie i przechowywanie, kiedy go nie używasz. Jest to zaleta również w przypadku legowiska dla psa.  

Wytrzymałość – to cecha, która przekłada się na wieloletnie użytkowanie sprzętu. Dlatego postaw na trwałe materiały. W sklepie expondo każdy transporter dla psa został wykonany z aluminium i paneli MDF. Oba tworzywa są solidne i łatwe w czyszczeniu.  

A może transporter dla kota? 

Bezpieczny przewóz kota również wymaga użycia specjalnie przeznaczonego do tego celu sprzętu. Transporter dla kota różni się od modelu przeznaczonego dla psa kilkoma cechami. Oto one: 

Wielkość – transporter dla kota jest zwykle mniejszy niż transporter dla psa, ponieważ koty są na ogół mniejsze niż psy. 

Konstrukcja – transporter dla kota ma bardziej zamkniętą konstrukcję, dającą kotu lepsze poczucie bezpieczeństwa. Transporter dla psa z kolei często charakteryzuje się bardziej otwartą budową, aby zwierzę mogło cały czas obserwować otoczenie. Niektóre transportery dla kotów są wyposażone w miski i poidła dla zwierząt. 

Wentylacja – kontenerek dla kota powinien mieć dobrą wentylację, dla zapewnienia komfortu i zdrowia zwierzęcia podczas podróży. Również jest to niezbędne w przypadku transportera dla psa, ale wynika z konieczności wentylacji ze względu na większe rozmiary zwierzęcia. 

Zabezpieczenia – warto, aby transporter dla kota posiadał dodatkowe zabezpieczenia, w tym zamki, gwarantujące bezpieczeństwo i uniemożliwiające ucieczkę kota. Transporter dla dużego psa może wymagać z kolei mocniejszych zabezpieczeń ze względu na większą siłę zwierzęcia. 

Wybierz transporter dla zwierząt w sklepie expondo! 

Twój pupil będzie Ci wdzięczny, a Ty zyskasz komfort wspólnych podróży z nim. A to jeszcze nie wszystko! Oprócz transportera dla psa wybierzesz też stoły groomerskie. Docenią je nie tylko psi fryzjerzy, ale również hodowcy.  

Ponadto robiąc zakupy u nas, otrzymujesz 3-letnią gwarancję na cały asortyment. Zapewniamy także bezpłatne wysyłki i zwroty, więc nie musisz przejmować się wysokimi kosztami dostawy. Choć najprawdopodobniej nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania, możesz je bezpłatnie zwrócić w terminie do 30 dni. Nie wahaj się i złóż zamówienie w expondo już dziś!