Skrzynki pocztowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 0 z 0 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Pomimo rozwoju technologii nadal wysyłamy i odbieramy listy, pocztówki oraz różnego rodzaju paczki. Dlatego skrzynki pocztowe pozostają nieodłącznym elementem każdego domu lub osiedla. Nie tylko służą do przechowywania naszych przesyłek, ale często stanowią też część dekoracji otoczenia. Gdzie znajdziesz eleganckie i praktyczne skrzynki na listy? W sklepie expondo.pl!

Niemiecka marka Uniprodo zaprojektowała wysokiej jakości produkty, które sprawdzą się zarówno przed domkiem jednorodzinnym, jak i na osiedlu. Zadbano o to, aby konstrukcje skrzynek były wytrzymałe i dobrze chroniły zawartość. Jednocześnie ich design z pewnością przykuje każde oko. Szukasz wyposażenia do swojego domu? Sprawdź nasze stacje parowe do prasowania, automatyczne kosze na śmieci czy akcesoria łazienkowe.

Pojemne skrzynki na listy od Uniprodo

W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać skrzynkę na listy posiadające jedną lub kilka komór. Pierwsze z nich stanowią świetny element otoczenia domku jednorodzinnego. Ponadto te modele wyposażono w specjalne tuby na czasopisma, gazetki reklamowe itp. W tej kategorii znajdziesz też warianty posiadające nawet trzy komory. Sprawdzą się na osiedlach czy w domach, w których mieszka wiele rodzin. Niezależnie od Twojej decyzji, masz pewności, że wybierzesz produkt przystosowany do dużej liczby listów, pocztówek, ulotek i nie tylko.

Każda z komór posiada specjalne okienka na numer mieszkania lub nazwisko lokatora. Dzięki nim przesyłka na pewno trafi do odpowiedniego odbiorcy. Okienka pozwalają też sprawdzić, czy skrzynka jest zapełniona. Produkty wyposażono w mocne zamki skutecznie chroniące zawartość przed kradzieżą. Do każdego z nich dołączamy dwa klucze.

Nierdzewne skrzynki pocztowe Uniprodo

Skrzynki pocztowe Uniprodo nie tylko cechują się praktycznością, ale i trwałością. Wynika ona z zastosowania stali nierdzewnej, z której stworzono konstrukcje produktów. Materiał cieszy się uznaniem ze względu na wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, takie jak wgniecenia czy zarysowania. Ponadto jest odporny na działanie korozji, więc nie musisz się martwić o uszkodzenia spowodowane deszczem, śniegiem czy wiatrem. Dlatego produkty doskonale sprawdzą się zarówno na dworze, jak i wewnątrz budynków. Solidne słupki z kotwami pozwalają zamontować sprzęty do każdego podłoża.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich przesyłek dzięki skrzynkom na listy marki Uniprodo. Przekonaj się o ich użyteczności i wytrzymałości. Złóż zamówienie już dziś! Zachęcamy też do sprawdzenia naszych sejfów na klucze, bram garażowych i napędów do nich.