Słupki barberskie

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 5 z 5 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Słupki barberskie w ofercie sklepu expondo 

Chcesz prowadzić salon barberski? Chcesz, by Twoi klienci dostrzegli go już z daleka? Słupek barberski jest w tej sytuacji tak samo niezbędny jak fotele fryzjerskie, barberskie i konsolety z lustrem. Idealny dla siebie barber pole znajdziesz w asortymencie sklepu expondo, który oferuje produkty marki physa skierowane do branży beauty. 

Dlaczego warto kupić słupek barberski? 

Niewiele jest tak klasycznych i typowych symboli firm jak słupek barberski. Wrażenie wijących się wstęg w kolorach czerwonym, białym i niebieskim tradycyjnie oznacza otwarty salon. Czy wiesz, że geneza słupka barberskiego sięga antycznego Rzymu, gdzie cyrulicy używali ich do znakowania miejsca wykonywania swoich usług? Znak barberski przetrwał do dziś, a teraz Ty możesz go kupić do swojej firmy. Jest to czytelny symbol, którego nie pominie żaden klient!  

Barber pole i inne akcesoria 

Barber pole to tylko jeden z niezbędnych sprzętów w Twoim salonie. Prowadząc usługi na najwyższym poziomie, musisz dbać nie tylko o ich jakość, ale również komfort klientów. Aby go zapewnić, zainwestuj w podgrzewacze do ręczników. Dzięki nim zrobisz ciepłe okłady przed strzyżeniem brody, które zmiękczają zarost. 

Ponadto musisz zaopatrzyć się w narzędzia codziennej pracy, takie jak m.in.: 

  • maszynki do strzyżenia włosów, 

  • nożyczki, 

  • grzebienie i szczotki, 

  • maszynki do golenia brody i wąsów, 

  • peleryny barberskie, 

  • ręczniki, 

  • mydła i żele do golenia, 

  • kosmetyki do stylizacji włosów.  

Pamiętaj, że podstawą Twojej pracy i warunkiem zapewnienia klientom wygody jest dobry fotel barberski. Co to oznacza? Powinien charakteryzować się trwałością oraz funkcjonalnością. Ogromne znaczenie ma możliwość regulacji wysokości, ustawienia oparcia, a także podnóżka. Ergonomiczne rozwiązania ułatwią Ci zadanie, a klientowi zagwarantują pełny komfort. Bierz pod uwagę również estetykę fotela, ponieważ musi ona pasować do ogólnego wystroju salonu. Wybieraj modele z materiałów, pozwalających na łatwe utrzymanie higienicznej czystości, w tym dezynfekcję.  

Jakie zalety ma słupek barberski z expondo? 

Słupek barberski physa to sprzęt nie tylko obrotowy, ale również podświetlany za pomocą diod LED. Dzięki temu trójkolorowy ruchomy walec jest doskonale widoczny nawet po zmroku. Każdy model dysponuje przewodem zasilającym o długości 1,5 m.  

Dostępne w tej kategorii produkty wyprodukowano z bardzo solidnych materiałów. Przezroczyste akrylowe cylindry o różnej wysokości są odporne na warunki pogodowe, lekkie i nie tłuką się. Każdy szyld barberski ma stabilną żelazną podstawę o antykorozyjnej powłoce, którą przymocujesz na daną odległość od ściany. Wybierając słupek barberski dla siebie, zwróć uwagę nie tylko na wymiary, ale też na kolor obudowy. Powinien on pasować do elewacji ściany, na której go zamocujesz. W naszej ofercie znajdziesz ramy srebrne i czarne.  

Mamy jeszcze dla Ciebie szereg dodatkowych korzyści. Zamawiasz słupek barberski, myjki fryzjerskie lub cokolwiek innego? Robiąc zakupy u nas, zyskujesz 3-letnią gwarancję na cały asortyment. Zapewniamy także darmowe wysyłki i zwroty, więc nie musisz się martwić wysokimi kosztami dostawy. Masz także 30 dni na rezygnację, jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań. Kup swój wymarzony produkt w expondo już teraz!