Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 6 z 6 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Wiosna, lato i jesień to czas, kiedy warto korzystać z ładnej pogody. Aby rekreacja dawała jeszcze większą frajdę najmłodszym, sklep expondo.pl oferuje sprzęt dla dzieci, który zda egzamin na podwórku, w przydomowym ogrodzie, a także własnym placu zabaw. Z bogatego asortymentu sprawdzonych marek Uniprodo i Gymrex wybierzesz produkty zgodne z Twoimi potrzebami, m.in. trampoliny (również w wersji dla osób dorosłych) i huśtawki bocianie gniazdo. Urządzenia nie tylko urozmaicają czas, ale przede wszystkim świetne wpływają na kondycję fizyczną – zwiększają wydolność serca, płuc oraz pozwalają spalać kalorie.

Artykuły dostępne w tej kategorii doskonale nadają się do domowego użytku. Są stabilne oraz wyposażone w konieczne zabezpieczenia. Solidność konstrukcji, zastosowanie wysokiej jakości elastycznych materiałów oraz łatwość montażu sprawiają, że huśtawka bocianie gniazdo i trampolina dla dzieci będą dobrze służyły przez długi czas. Już teraz zapoznaj się ze sportową ofertą sklepu expondo.pl!

Trampolina ogrodowa dla dzieci – jak ją wybrać?

Trampolina dla dzieci to przyrząd o stosunkowo niewielkim udźwigu. Wystarcza obciążenie 50 kg, aby najmłodsi mogli się bezpiecznie bawić. Dużą rolę odgrywają właściwa amortyzacja (pochłanianie wstrząsów) oraz zapewnienie dobrych odbić. Maty z polipropylenu i elastyczne gumowe liny zastosowane w trampolinach Uniprodo spełniają oba te warunki. Ponadto przekładają się na długą żywotność sprzętu.

Stabilne ustawienie na solidnych nogach z gumowymi nakładkami to podstawowy warunek, aby zredukować ryzyko wypadków podczas skakania. Każda trampolina dla dzieci Uniprodo posiada również szczelną siatkę ochronną wokół maty zamykaną na zamek, co zapobiega wypadnięciu. Jest ona zamocowana do żelaznych słupków pokrytych otuliną z gąbki.

Jeśli Twoje dziecko interesuje się sportem, ciekawym uzupełnieniem jego aktywności może być boks. Specjalnie z myślą o najmłodszych adeptach sztuk walki marka Gymrex stworzyła rękawice bokserskie dla dzieci. Ich atrakcyjny wygląd oraz wygoda zachęcą do kolejnych treningów.

Huśtawka bocianie gniazdo – niezbędna w ogrodzie

Na wyposażenie ogrodu lub działki nie muszą składać się jedynie pergole i sprzęt do grillowania. Warto poszerzyć je o atrakcje przeznaczone typowo dla najmłodszych. Doskonałym pomysłem jest huśtawka bocianie gniazdo marki Uniprodo, która zapewnia niezliczoną liczbę godzin na powietrzu. Może z niej korzystać kilkoro dzieci jednocześnie ponieważ obwód miejsca do siedzenia wynosi 105 cm, a maks. udźwig 100 kg.

Solidne materiały użyte do konstrukcji huśtawki to pianka, polietylen (PE), polipropylen (PP). Dobrze sprawdzają się w eksploatacji na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki trwałej siatce i metalowej obręczy huśtawka ogrodowa bocianie gniazdo jest bezpieczna dla bawiących się dzieci. Długość grubej liny można wygodnie regulować, aby dopasować całość do mniejszych i większych dzieci. Sprzęt łatwo zmontujesz za sprawą akcesoriów dołączonych do zestawu.