Sprzęt owadobójczy

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 0 z 0 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Sprzęt owadobójczy sprawi, że żadna natrętna mucha nie zakłóci więcej wypoczynku Twoim gościom, a irytujące meszki przestaną spędzać Ci sen z powiek. Nowoczesne urządzenia skutecznie rozprawią się z różnego rodzaju latającymi insektami dzięki przyjaznemu dla ludzi i zwierząt systemowi rażenia prądem. Modele różnych rozmiarów oraz opcji sprawdzą się w pomieszczeniach zamkniętych w domu, pensjonacie czy lokalu gastronomicznym. Marka Uniprodo połączyła nowoczesne, bezpieczne dla zdrowia rozwiązania z niezwykłą efektywnością. W naszym sklepie znajdziesz także inne produkty, które uczynią wolny czas jeszcze przyjemniejszym i bardziej beztroskim np. różnokolorowe parasole ogrodowe, kompaktowe grzejniki lub wielofunkcyjne klimatyzery.

Mobilne lampy owadobójcze

W lampach zastosowano metodę zwabiania owadów światłem, aby następnie unieszkodliwić je za pomocą prądu o wysokim napięciu. Nie wymagają użycia środków chemicznych, nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu oraz cicho pracują, więc są przyjazne i bezpieczne dla Twojej rodziny i gości. Wysoka klasa ochrony zapobiega dodatkowo przypadkowemu porażeniu.

Oferujemy modele o różnej mocy oraz gabarytach, które dobierzesz według potrzeb do powierzchni pomieszczenia. Dzięki uniwersalnemu designowi pasują do każdego wnętrza, a także są niezwykle łatwe w czyszczeniu. Niewielka waga czyni z lamp urządzenia, które świetnie nadają się do zabrania w podróż. Można je postawić na półce lub zawiesić.

Elektryczne packi na muchy

Przemyślana konstrukcja w kształcie paletki w połączeniu z systemem rażenia prądem pozwala efektywnie eliminować owady z Twojego otoczenia. Na bzyczącego komara zapolujesz także nocą dzięki wbudowanej lampce LED. Ponadto packa jest całkowicie bezpieczna, co zagwarantowano poprzez wyposażenie jej w dwustopniowy włącznik oraz zewnętrzną siatkę ochronną. Lekkim sprzętem z wygodną rączką prosto manewrować.

Poszukujesz innych funkcjonalnych rozwiązań do Twojego domu lub ogrodu? Zapoznaj się z ofertą expondo.pl i wybierz sprzęt odpowiedni dla siebie. Wśród wielu artykułów znajdują się w niej artykuły uznanych producentów m.in. wszechstronne myjki ciśnieniowe marki hillvert, parownice do ubrań od bredeco lub pompy głębinowe MSW.