Sprawdzona jakość

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 15 z 15 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Stamos Basic

Marka Stamos Basic jest uosobieniem wysokiej jakości i solidności. Wielu użytkowników poznało ją dzięki spawarkom łączącym wysokie parametry pracy oraz atrakcyjną cenę. Sprzęt do spajania metali to jednak nie wszystko! W sklepie expondo.pl zamówisz także profesjonalne przecinarki plazmowe i pasujące do nich części zapasowe.

Urządzenia spawalnicze marki Stamos Basic idealnie sprawdzają się zarówno w profesjonalnej, jak i prywatnej eksploatacji. Z ich użyciem wykonasz naprawę, renowację oraz montaż elementów. Spawarki Stamos Basic są uniwersalne i pozwalają obrabiać różne materiały. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Stamos Basic – produkty najwyższej jakości

Stamos Welding Group, która wdrożyła na rynek linię spawarek Stamos Basic stawia na precyzję i funkcjonalność urządzeń. Wszystkie produkty, podczas procesu wytwórczego, są poddawane surowym testom bezpieczeństwa oraz jakości opartych na surowych niemieckich normach.

Spawarki Stamos Basic mają solidną konstrukcję wykonaną z trwałych materiałów sprawdzających się w wieloletnim użytkowaniu. Oprócz wysokiej jakości tworzyw i podzespołów wykorzystanych do budowy maszyn projektanci wprowadzili rozwiązania służące wydajnemu działaniu spawarek.

Jedno z nich to tranzystory MOSFET. Dzięki nim urządzenia wyróżniają się wysoką produktywnością przy zachowaniu niewielkich wymiarów. Spawarki oparte na tej technologii są również bardzo lekkie. Niezależnie od specyfiki ich działania marka Stamos oferuje części zapasowe wydłużające żywotność sprzętu, np. elektrody, dysze itd.

Proponowane spawarki inwerterowe charakteryzują się łatwością obsługi. Wszystkie wyposażono w czytelne panele sterowania i wygodne pokrętła do regulacji prądu spawania. Specjaliści Stamos biorą również pod uwagę zasady designu, dlatego nasze spawarki mają ponadczasowy, klasyczny wygląd.

Sklep expondo.pl oferuje wysokiej jakości sprzęt spawalniczy, choć jest to tylko część bardzo bogatego asortymentu. Z nami wyposażysz swój warsztat w nowoczesne i praktyczne elektronarzędzia. Coś dla siebie znajdą tutaj również restauratorzy oraz przedsiębiorcy z całej branży HoReCa. Dowiedz się więcej o marce Royal Catering!

Sprzęt spawalniczy w korzystnych cenach

Nasi klienci docenili już bezpieczeństwo i funkcjonalność, które charakteryzują spawarki inwertorowe od Stamos Welding Group. Dla polityki marki niebagatelne znaczenie ma także stosunek wydajności narzędzi spawalniczych do ich ceny. Stosujemy najnowocześniejsze standardy produkcyjne, zgodne z niemieckimi normami jakości.

Asortyment w sklepie expondo.pl pozwala wyposażyć spawalnię i inne warsztaty usługowe (np. samochodowe, naprawcze, monterskie). Bogata oferta obejmuje przede wszystkim spawarki, w tym spawarki wielofunkcyjne. Szczególny nacisk położono na wykorzystywanie najnowszych trendów i informacji zwrotnych od klientów. W ten sposób marka Stamos Basic może zapewnić różnorodność praktycznych produktów zgodnych z wymogami użytkowników.

Od 2007 roku, czyli wejścia na rynek pierwszych naszych urządzeń, wybór powiększył się o przecinarki plazmowe, maski spawalnicze samościemniające oraz akcesoria, np. przewody z uchwytami MMA, TIG oraz do cięcia plazmą itd. Wiele elementów jest uniwersalnych, dzięki czemu pasują do produktów innych marek.

Spawarki z linii Stamos Basic umożliwiają wydajne łączenie różnych materiałów: żelaza, stali, mosiądzu, żeliwa oraz metali kolorowych. Sprzęt pozwala stworzyć wysokiej jakości spoiny o dobrych właściwościach mechanicznych. Maszyny sprawdzą się w spajaniu blach, rur, a nawet elementów dekoracyjnych. Pełną ofertę spawarek poznasz na stronie expondo.pl i w katalogu.