Sprawdzona jakość

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

Stamos ECO

Połączenie maksymalnej wydajności z oszczędnością energii? Tak, to jest możliwe. Rozwiązanie zapewniają spawarki marki Stamos ECO. Wyróżniają się nie tylko ekonomicznym działaniem, ale również wykorzystaniem innych rozwiązań przyjaznych środowisku naturalnemu. Spawarki o charakterystycznym designie w zielonym kolorze wykonano z materiałów nadających się do recyklingu. Do produkcji urządzeń wykorzystano kleje i lakiery o najniższym poziomie szkodliwych substancji.

W sklepie expondo.pl znajdziesz szeroki wybór rozmaitych spawarek, a także sprzętu dla gastronomii oraz innych branż.

Oszczędność + wydajność = Stamos ECO!

Każdy zakład produkcyjny, naprawczy i montażowy powinien starać się być przyjazny środowisku naturalnemu. Naprzeciw potrzebom takich firm wychodzi marka Stamos ECO, która wdrożyła na rynek profesjonalny sprzęt spawalniczy z rozwiązaniami nie wywierającymi negatywnego wpływu na przyrodę.

Dostępne w sklepie expondo.pl młoty wyburzeniowe oraz szlifierki do spoin pachwinowych zostały wyprodukowane tylko z solidnych materiałów zachowujących swoje właściwości przez długi czas. Podobnie jest w przypadku spawarek Stamos ECO, z tym że tworzywa dodatkowo nadają się do recyklingu.

Projektowane przez ekspertów przecinarki plazmowe i wagi sklepowe, które oferujemy, zasługują na uwagę ze względu na mnogość przydatnych funkcji ułatwiających codzienną, regularną pracę. Produkty od takich marek jak Stamos i Steinberg poznało już wielu profesjonalnych użytkowników. Teraz Ty przekonaj się o jakości naszych produktów.

Artykuły Stamos Germany są powszechnie znane wśród pracowników branży spawalniczej. Marka Stamos ECO to dalszy krok w rozwoju, projektowaniu i produkcji trwałych oraz bardzo funkcjonalnych spawarek. Kolejny etap upływa pod znakiem tworzenia urządzeń wykorzystujących najbardziej ekologiczne rozwiązania technologiczne. Należą do nich m.in. oszczędny pobór energii elektrycznej, zmniejszenie emisji szkodliwych substancji podczas działania oraz wykorzystanie minimalnej, koniecznej liczby surowców przy produkcji.

Spawarki przyjazne środowisku

Spawarki TIG z linii Stamos ECO to wysoce wydajny sprzęt, który zużywa mniej energii w porównaniu z innymi spawarkami do łączenia materiałów elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych. Podczas pracy emituje również mniej hałasu. Urządzenia spawalnicze z tej serii wyróżniają się także wykorzystaniem materiałów nadających się do przetworzenia (recyklingu). Do ich wykonania użyto lakierów i klejów o możliwie najniższej zawartości związków chemicznych.

Sprzęt spawalniczy z logiem Stamos ECO posiada opcje ułatwiające wykonanie precyzyjnej spoiny i zwiększające komfort operatora w czasie pracy. Spawarki wyposażono w funkcje bezdotykowego zapłonu (HF), Hot Start, ARC-Force, Anti Stick oraz 2T i 4T. Obudowę chłodzi wentylator. Spawarki sprawdzą się w łączeniu materiałów również elektrodą otuloną (MMA).

Współcześnie wzornictwo przemysłowe wkroczyło też do fabryk, zakładów rzemieślniczych czy przydomowych warsztatów. Spawarki z serii ECO wpisują się w ten trend, ponieważ wyróżnia je charakterystyczny, przykuwający uwagę design w zielonym kolorze. Projektanci sprzętu marki Stamos zadbali, aby łączył on w sobie wysokie parametry i nowoczesny wygląd.

W sklepie expondo.pl dostępne są akcesoria spawalnicze oraz maski spawalnicze, które docenią użytkownicy praktycznie każdej z maszyn Stamos, a także innych marek. Pozwalają one bezpiecznie i wygodnie pracować zgodnie z wymogami przepisów BHP.