Sprawdzona jakość

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 167 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 7

Stamos Germany

Stamos Germany to znana i doceniona marka na wielu europejskich rynkach. Zasłynęła z profesjonalnego sprzętu spawalniczego wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Spawarki, przecinarki plazmowe oraz akcesoria z logiem Stamos Germany zapewniają od wielu lat bezpieczną i wydajną pracę zarówno doświadczonym zawodowcom, jak i początkującym amatorom.

Staranne wykończenie, dbałość o detale, a także odpowiedni dobór materiałów to charakterystyczne cechy urządzeń tej marki. Pełną ofertę artykułów Stamos Germany znajdziesz w katalogu. Zapoznaj się z nią!

Stamos Germany – ekspert od spawania

Stamos Germany i Stamos Soldering to znane marki sprzętu spawalniczego i lutowniczego. Od wielu lat stanowi on wyposażenie wielu zakładów i pracowni. Proponowane urządzenia wyróżniają się praktycznymi rozwiązaniami technicznymi oraz bogatymi zestawami akcesoriów, jak np. stacje lutownicze.

Spawarki Stamos Germany sprawdzą się podczas wykonywania rozmaitych zadań. Działają m.in. w trybach MMA, TIG AC/DC, MIG/MAG. Wśród nich znajdują się spawarki wielofunkcyjne łączące w sobie kilka metod spawania i cięcie plazmą. Marka Stamos wdrożyła na rynek kilka linii produktów dla użytkowników o odmiennych wymaganiach i poziomie umiejętności. Należy do nich seria Stamos Basic dla początkujących spawaczy.

Każdy artykuł dostępny w sklepie expondo.pl, niezależnie czy jest to spawarka TIG, czy przecinarka plazmowa, charakteryzuje się dużą ergonomią. Urządzenia mają solidne obudowy chroniące je przed uszkodzeniami mechanicznymi, o które nietrudno podczas pracy w zakładzie przemysłowym i produkcyjnym. Wiele z modeli posiada wygodne rączki transportowe oraz kółka. Wybrane warianty umożliwiają stosowanie włącznika nożnego.

Linie spawarek o podwyższonej jakości to Stamos Power i Stamos Pro Series. Pierwsze z wymienionych mają większą wydajność w porównaniu z podstawowymi modelami. Drugie wyróżniają się przewodami o długości 8 m ułatwiającymi obszerne prace spawalnicze. Zadania wykonywane tym sprzętem są efektywne, precyzyjne i komfortowe.

Jakość i uznanie

Sklep expondo.pl oferuje wysokiej jakości, projektowane w Niemczech urządzenia marki Stamos Germany. Jej rozwinięciem jest linia produktów Stamos ECO. Wyróżniają się one wysoką wydajnością, niskim poziomem hałasu oraz możliwością recyklingu. Dzieje się tak za sprawą wykorzystania ekologicznych tworzyw sztucznych. Spawarki z tej serii zrobiono z użyciem klejów i lakierów o jak najmniejszej zawartości szkodliwych substancji.

Na powszechne uznanie marka Stamos nie zasłużyła sobie jedynie dzięki przyjaznym naturze rozwiązaniom produkcyjnym. Sprzęt spawalniczy wychodzący spod jej skrzydeł cechuje się precyzją działania, solidnymi materiałami, starannie dopasowanymi opcjami do wymagań operatorów, a także dużą ergonomią i komfortem obsługi.

Spoina wykonana maszyną od Stamos Germany jest dokładna i czysta. Urządzenia wyposażono w trwałe obudowy zabezpieczające przed uszkodzeniami mechanicznymi. Niebagatelne znaczenie mają czytelne panele obsługi z wygodnymi pokrętłami do ustawiania prądu spawania oraz innych parametrów.

Nasz sklep od wielu lat oferuje profesjonalny sprzęt do pracy w różnych branżach. Maszyny i akcesoria spawalnicze stanowią dużą część całego asortymentu. Oprócz spawalnictwa stawiamy również na gastronomię. Expondo.pl to firma, której celem jest wyposażanie miejsc pracy w solidne i wydajne narzędzia. Zapoznaj się z aktualnym katalogiem marki Stamos!

stamos_selection_color stamos_pro_color stamos_eco_color