Produkt: EX10021416

|

Model: S-MIG200DS

Spawarka MIG/MAG - 200 A - cykl pracy 100% - 230 V - synergia

1649,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – spawanie MIG/MAG z maks. prądem 200 A (spawanie bez przerwy do 110 A)
  • Kompaktowość – zintegrowany przedział na szpule o średnicy 200 mm i podawania drutu z prędkością 2-15 m/min
  • Nowoczesność – inwertor IGBT i precyzyjne efekty spawania z synergią dla MIG/MAG
  • Uniwersalność – oferuje metody spawania MIG/MAG, TIG Liftarc, MMA i FLUX
  • Wszechstronność – dodatkowe funkcje, takie jak Hot Start, Anti-Stick i Arc Force do spawania elektrodą

OPIS PRODUKTU

Spawarka MIG/MAG łączy wszechstronność z precyzją

Czy chcesz precyzyjnych efektów spawania metodą MIG/MAG, a jednocześnie zyskać wszechstronne urządzenie? Najlepiej użyj spawarki MIG/MAG S-MIG200DS od Stamos Germany! Dzięki najnowszej technologii inwertorowej IGBT kompaktowy migomat z synergią ma szeroki zakres parametrów spawania. Maszyna obsługuje też palnik TIG Liftarc (brak w zestawie). Jeśli chcesz spawać bez gazu, to sprzęt sprawdzi się też jako spawarka elektrodowa lub skorzystaj z drutu proszkowego. Dzięki spawarce MIG/MAG przygotujesz się do wszelkich prac naprawczych.

Tylko najlepsze parametry dla Twojej spawarki MIG/MAG

Oprócz możliwości wyboru metody spawania, na przejrzyście zaprojektowanym panelu sterowania spawarki MIG/MAG znajdziesz liczne opcje. Określisz rodzaj gazu lub rozmiar drutu używany do spawania. Dzięki funkcji synergii optymalnie skoordynujesz wszystkie parametry i osiągniesz pierwszorzędne wyniki podczas pracy. Na dwóch ekranach LED zawsze widzisz podstawowe parametry spawania, takie jak prąd, napięcie czy prędkość podawania drutu.

Prąd i napięcie spawania (MIG) ustawisz bezstopniowo za pomocą pokrętła sterującego. Spawając tym urządzeniem z gazem obojętnym, osiągniesz maksymalny prąd spawania 200 A i cykl pracy 100%.

Poszerz swoje doświadczenie w spawaniu dzięki spawarce MIG/MAG 230 V

Komora na szpule drutu do 200 mm jest już zintegrowana z kompaktową spawarką inwertorową. Do spawania metodą MIG/MAG używaj drutów o średnicy 0.6 - 1.0 mm. Prędkość podawania drutu w migomacie 230 V wynosi 2-15 m/min. Chcesz spawać drutem, ale bez gazu? W takim razie użyj drutu topnikowego i odpowiednio ustaw polaryzację urządzenia.

Spawanie elektrodowe najlepiej sprawdza się do prac na zewnątrz. Gaz ochronny jest już zintegrowany w powłoce elektrody o średnicy 4 mm. Dzięki funkcjom Hot Start, Arc Force i Anti-Stick osiągniesz najlepsze wyniki. Hot Start na krótko zwiększa prąd na początku spawania, co pozwala uzyskać optymalne spoiny już na starcie. Dzięki Arc Force spawasz bardziej stabilnym łukiem, a Anti-Stick zapobiega przywieraniu elektrody.

Korzystając z uchwytu spawalniczego TIG z zewnętrznym przyłączem gazu (brak w zestawie), będziesz w stanie spawać elektrodą wolframową z zajarzeniem Liftarc. Dzięki tej funkcji urządzenia elektroniczne znajdujące się w pobliżu, takie jak telefony komórkowe, komputery lub systemy sterowania, nie są zakłócane. Nie osiągniesz takiego efektu z zajarzaniem o dużej częstotliwości. Wystarczy, że wybierzesz funkcję na panelu sterowania.

Skorzystaj z profesjonalnej spawarki MIG/MAG z nowoczesną technologią inwertorową IGBT, aby efektywnie spawać różne metale takie jak żelazo, stal i ich stopy, żeliwo, nikiel lub miedź. Dzięki kompaktowej konstrukcji i praktycznemu uchwytowi migomat jest zawsze przy Tobie, gdziekolwiek jesteś.

Uwaga: urządzenie dostarczane jest bez wtyczki. Aby ją zainstalować, skontaktuj się z wykwalifikowanym elektrykiem.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie