Produkt: EX10021372

|

Model: S-MIG 350H

Spawarka MIG/MAG - 350 A - 400 V - cykl pracy 100% - 4-rolkowy podajnik drutu

4829,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – spawanie MIG/MAG prądem 350 A w 100% cyklu pracy
  • Precyzja – 4-rolkowy podajnik drutu z regulowaną prędkością 2 - 15 m/min
  • Wszechstronność – dostępne dodatkowe funkcje, takie jak indukcyjność, Hot Start, Anti-Stick i Arc Force
  • Łatwość w użyciu – zewnętrzny podajnik drutu, pokrętło sterujące i cyfrowe menu nawigacyjne
  • Precyzja – wyświetlacz LED do kontroli wybranych wartości na urządzeniu

OPIS PRODUKTU

Spawarka MIG/MAG do spawania drutem

Przy spawaniu MIG/MAG wszystko zależy od drutu. Dzięki spawarce MIG/MAG prowadzisz go z zewnątrz do uchwytu spawalniczego i dzięki temu osiągniesz precyzyjne wyniki spawania. Skorzystaj z imponującego prądu spawania 350 A, który możesz wykorzystać dzięki najnowszej technologii inwertorowej IGBT. 

Skuteczność i jakość! Precyzyjna spawarka inwertorowa MIG/MAG

W przypadku spawania metodą MIG/MAG prędkość podawania drutu można regulować za pomocą pokrętła w zakresie 2 - 15 m/min. Zewnętrzny podajnik drutu jest wyposażony w cztery rolki, które podają go do palnika równomiernie i z niezwykłą precyzją. Stosując druty o średnicy 0.8-1.2 mm, osiągniesz precyzyjne wyniki z czystą spoiną. Zewnętrzny podajnik drutu ułatwia również wymianę rolek.

Przejrzysty panel sterowania z dwoma wyświetlaczami LED zapewnia maksymalną kontrolę nad wszystkimi parametrami spawania. W migomacie ustawia się natężenie prądu i napięcie (MIG) w sposób ciągły za pomocą pokrętła i określa indukcyjność. Za pomocą przycisków przełączaj się między trybem 2-T lub 4-T. Przy maksymalnym prądzie spawania 350 A i z gazem obojętnym oraz przy temperaturze 25°C osiągniesz imponujący cykl pracy 100%.

Migomat z licznymi funkcjami

Jeżeli chcesz spawać na zewnątrz, użyj spawarki do spawania elektrodą. Nie potrzebujesz dodatkowego gazu, dzięki czemu możesz pracować bez wysiłku nawet w wietrznych warunkach. Wspierają Cię funkcje Hot Start, Arc Force i Anti-Stick, które zapewniają optymalne wyniki spawania elektrodami o średnicy 3.2-6.0 mm.

Hot Start na początku na krótko zwiększa prąd spawania, dzięki czemu uzyskasz optymalne spoiny. Dostosuj Arc Force za pomocą pokrętła i uzyskaj stabilny łuk. Dzięki Anti-Stick zapobiegniesz z kolei przywieraniu elektrody. W ten sposób zawsze uzyskujesz czyste spoiny bez nadmiernego tworzenia się żużlu i odprysków. Spawarka sprawdzi się podczas prac naprawczych, renowacyjnych i konstrukcyjnych.

DANE TECHNICZNE