Produkt: EX10021413

|

Model: S-MMA200 LCD

Spawarka MMA - 200 A - cykl pracy 100% - LCD - IGBT - Hot Start - Anti-Stick

579,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Efektywność – prąd spawania od 20 do 200 A i cykl pracy 100%
  • Wydajność – nowoczesny inwertor IGBT zapewniający idealne parametry spawania
  • Funkcjonalność – czyste spoiny dzięki Hot Start i Anti-Stick
  • Precyzja – spawarka elektrodowa z pokrętłem do regulacji i wyświetlaczem LCD
  • Mobilność – dzięki kompaktowej konstrukcji i paskowi do przenoszenia łatwo ją przetransportujesz

OPIS PRODUKTU

Mała spawarka MMA o wysokiej wydajności

Czy potrzebujesz kompaktowej spawarki elektrodowej o niezawodnych parametrach? W takim razie wybierz spawarkę MMA od Stamos Germany, która wykorzystuje zaawansowaną technologię inwertorową IGBT! Nie tylko zapewnia ona napięcie wyjściowe o dużej efektywności, ale także zmniejsza wagę i wymiary do minimum. W ten sposób jeszcze wygodniej oraz wydajniej wykorzystasz spawarkę MMA. Czy to na budowie, do napraw w warsztacie, czy do prac konserwacyjnych przy balustradzie – ta maszyna spawalnicza z pewnością Ci się przyda!

Efektywniejsze spawanie przy stabilnym łuku! Spawarka elektrodowa od Stamos Germany

Spawarka MMA jest bardzo łatwa w obsłudze. Prąd spawania ustawisz precyzyjnie pomiędzy 20 a 200 A za pomocą pokrętła. Wartość sprawdzisz w dowolnym momencie na wyświetlaczu LCD. Kompaktowe i wydajne urządzenie spawalnicze MMA przekonuje stabilnym łukiem, dobrym jeziorkiem spawalniczym i wysokim napięciem bez obciążenia.

Używaj spawarki z elektrodami o średnicy 2.5-5.0 mm i osiągaj najlepsze wyniki dzięki funkcjom Hot Start i Anti-Stick. Hot Start na krótko zwiększa prąd na początku spawania, co pozwala uzyskać optymalne spoiny już na starcie. Anti-Stick z kolei zapobiega przywieraniu elektrody. W ten sposób zawsze uzyskujesz czyste łączenia bez nadmiernego tworzenia się żużla i odprysków.

Wytrzymałą spawarkę elektrodową łatwo przetransportujesz za pomocą paska do noszenia. Niezależnie od tego, czy używasz jej do metali takich jak stal, żelazo, miedź, żeliwo, nikiel czy stopy miedzi, sprawdzi się wyjątkowo dobrze przy każdym zadaniu, nawet na zewnątrz. Wykorzystaj spawarkę MMA do łączenia materiałów o grubości do 12 mm w warsztatach, w produkcji lub w rzemiośle ślusarskim. Wszechstronne urządzenie spawalnicze MMA przekonuje doskonałymi wynikami w każdej dziedzinie.

Uwaga: urządzenie dostarczane jest bez wtyczki. Aby ją zainstalować, skontaktuj się z wykwalifikowanym elektrykiem.

DANE TECHNICZNE