Nowy

Produkt: EX10021493

|

Model: S-MMA-160PI.2 R-V

Spawarka MMA - przewód 8 m - 160 A - IGBT - VRD

739,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Efektywność – prąd spawania od 20 do 160 A
  • Praktyczność – niezrównana swoboda ruchu dzięki 8-metrowym przewodom MMA i uziemienia
  • Optymalność – nowoczesny inwertor IGBT zapewniający idealne parametry spawania
  • Precyzja – spawarka elektrodowa z pokrętłem i wyświetlaczem LED
  • Funkcjonalność – Bezpieczne spawanie w mokrych środowiskach dzięki VRD

OPIS PRODUKTU

Dzięki kompaktowej spawarce MMA możesz efektywnie używać elektrod!

Czy potrzebujesz kompaktowej spawarki elektrodowej o niezawodnych parametrach? W takim razie wybierz spawarkę MMA marki Stamos Germany, w której zastosowano nowoczesną technologię inwertorową! Urządzenie spawalnicze IGBT nie tylko zapewnia precyzyjne wyniki, ale jest też lekkie i kompaktowe. A dzięki 8-metrowemu przewodowi MMA możesz jeszcze wygodniej i efektywniej korzystać z maszyny. Czy to na budowie, w warsztacie czy podczas naprawy poręczy, spawarka MMA będzie zawsze przy Tobie!

A co jeśli musisz spawać daleko?

Dzięki wyjątkowo długiemu przewodowi 8 m możesz spawać na drabinie bez konieczności ciągłego zabierania urządzenia ze sobą. Zarówno kabel MMA, jak i przewód uziemiający są znacznie dłuższe niż konwencjonalne kable spawalnicze. Czekają Cię naprawy na świeżym powietrzu lub przy silnym wietrze na dużych wysokościach? Dzięki metodzie MMA to żaden problem. W końcu nie spawasz z gazami osłonowymi.

Spawarka MMA cechuje się też przejrzystą obsługą. Za pomocą pokrętła ustawisz precyzyjnie prąd spawania w zakresie od 20 do 160 A. Podczas pracy w wilgotnym środowisku zmniejsz ryzyko, aktywując funkcję VRD za pomocą przełącznika przeciwwstrząsowego. Kompaktowa i wydajna spawarka elektrodowa przekona Cię stabilnym łukiem i dobrym jeziorkiem spawalniczym.

Wykorzystaj wysokiej jakości spawarkę inwertorową MMA do łączenia obiektów o grubości do 8 mm w warsztatach, fabrykach lub zakładach ślusarskich. Niezależnie od tego, czy użyjesz jej do metali, takich jak stal, żelazo, miedź, żeliwo, nikiel czy stopu miedzi, spawarka elektrodowa sprawdzi się wyjątkowo dobrze przy każdym zadaniu, nawet na zewnątrz.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie