Produkt: EX10021378

|

Model: S-MULTI 180H

Spawarka wielofunkcyjna - 180 A - cykl pracy 60% - MIG/MAG - TIG - MMA - FCAW

2429,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wygoda – łatwa obsługa i przejrzysta nawigacja po menu z wyświetlaczem LED
  • Regulacja – płynne ustawienie prędkości podawania drutu i napięcia dla spawania metodą MIG/MAG
  • Funkcjonalność – spawanie MMA z Hot Start, Arc Force i Anti Stick
  • Precyzja – spawanie TIG do 180 A i cykl pracy 60%
  • Kompaktowość – solidna obudowa z zintegrowanym podajnikiem drutu i uchwytem

OPIS PRODUKTU

Kompaktowa spawarka wielofunkcyjna o imponujących parametrach wydajności

Czy zależy Ci na elastyczności spawarki wielofunkcyjnej o imponujących parametrach wydajności, która jest dodatkowo łatwa w użyciu? Użyj więc kompaktowego urządzenia spawalniczego 4w1 od Stamos Germany! Niezależnie od tego, czy spawasz metodą MIG/MAG, TIG do 180 A, czy MMA do 160 A, spawarka wielofunkcyjna oferuje odpowiednią metodę spawania z gazem lub bez niego w zależności od sytuacji.

Spawanie jest bardzo proste dzięki spawarce MIG/MAG/TIG/MMA

Na czytelnym panelu sterowania ustawisz wartości napięcia do spawania MIG i prądu do spawania TIG lub elektrodą otuloną. Jeśli używasz drutu MIG/MAG lub FLUX, wyreguluj prędkość za pomocą pokrętła w zakresie 2-13 m/min. Dla każdej metody spawania dostępny jest profesjonalny uchwyt spawalniczy, dzięki któremu osiągniesz optymalne wyniki pracy.

Niezależnie od tego, czy używasz gazów obojętnych do spawania MIG, czy gazów aktywnych do spawania MAG, dzięki spawarce kombinowanej pójdzie Ci świetnie. Podajniki drutu są zintegrowane wewnątrz urządzenia, a jego wysuwanie za pomocą dwóch rolek jest niezwykle łatwe. Do spawania MIG/MAG używaj drutów o średnicy 0,6-1 mm. Jeśli chcesz spawać drutem, ale bez gazu, użyj drutu z rdzeniem topnikowym i odpowiednio ustaw biegunowość na urządzeniu.

Bez względu na to, czy z gazem, czy bez – wynik spawania spawarką 4w1 jest doskonały

Dzięki spawaniu TIG z zajarzeniem wysokiej częstotliwości uzyskasz niezwykle precyzyjne spoiny przy prądzie spawania 180 A. W przypadku regulacji prądu spawania poniżej A połączysz dłuższe odcinki bez przerwania pracy. W palniku TIG zastosujesz elektrody o średnicy 1,6; 2 lub 2,4 mm. Maksymalna grubość spawania to 4 mm.

Spawanie elektrodowe nadaje się do prac na zewnątrz, ponieważ gaz osłonowy wydziela się z powłoki elektrody o średnicy 1.6-4.0 mm. Dzięki funkcjom Hot Start, Arc Force i Anti-Stick osiągniesz najlepsze wyniki spawania przy grubościach do 6 mm. Hot Start na krótko zwiększa prąd spawania na początku i tym samym uzyskasz optymalne spoiny. Dzięki Arc Force spawasz bardzo stabilnym łukiem, a Anti-Stick zapobiega przywieraniu elektrody do materiału.

Skorzystaj z profesjonalnej spawarki MIG/MAG/TIG z nowoczesną technologią inwertorową IGBT do efektywnej pracy w różnych sytuacjach. Dzięki kompaktowej konstrukcji i praktycznemu uchwytowi będzie zawsze przy Tobie!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie