Produkt: EX10021246

|

Model: S-CLEAN T1

Urządzenie do czyszczenia spoin

1799,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Delikatność – szczotka do czyszczenia dużych powierzchni
  • Natychmiastowe efekty – w przeciwieństwie do preparatów czyszczących nie trzeba czekać na rezultaty
  • Profesjonalizm – technologia transformatorowa
  • Wydajność – polerowanie (pasywacja) i czyszczenie metali w jednym
  • Oszczędność – nowoczesne urządzenie do ekonomicznej obróbki i czyszczenia spoin

OPIS PRODUKTU

Urządzenie do czyszczenia spoin Stamos Germany

Profesjonalne urządzenie do czyszczenia spoin marki Stamos Germany skutecznie usuwa utlenioną warstwę spawu oraz przebarwienia. Dzięki temu polerowanie łączenia nie jest konieczne. Model S-CLEAN T1 znajdzie zastosowanie w warsztatach, zakładach metalurgicznych, na budowach i wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się spawarki.

Urządzenie do czyszczenia spawów S-CLEAN T1 – opis

Wysoką wydajność osiągnięto dzięki zastosowaniu technologii transformatorowej. Pozwala ona w ekonomiczny sposób obrobić spoiny. Maszyna posiada możliwość wyboru dwóch funkcji: polerowania i czyszczenia. Zastosowano też regulację intensywności obróbki – normalna (12 V) oraz wysoka (24 V). Ponadto, w przeciwieństwie do tradycyjnych środków, efekty stosowania urządzenia są natychmiast widoczne.

Delikatna szczoteczka służy do oczyszczania dużych powierzchni bez ryzyka ich uszkodzenia. Model S-CLEAN T1 nadaje się jednocześnie do usuwania nalotów oraz pasywacji np. stali nierdzewnej w celu jej ochrony.

Wybierz urządzenie do oczyszczania spoin Stamos Germany i zadbaj o idealną czystość łączeń metalowych elementów. Model S-CLEAN T1 to doskonałe narzędzie dla profesjonalnych spawaczy z różnych branż. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie