Sprawdzona jakość

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 13 z 13 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Stamos Power²

Z urządzeniami marki Stamos Power można uzyskać świetne wyniki w obróbce metali – zarówno w ich spawaniu, jak i cięciu. Sprzęt spawalniczy z tej linii łączy w sobie trzy cechy: idealną jakość wykonania, wysoki stopień wydajności oraz atrakcyjną cenę. Stamos Power to udoskonalona kontynuacja serii Stamos Germany.

Klienci sklepu expondo.pl przekonali się już o solidności dostępnego tutaj profesjonalnego wyposażenia warsztatu, magazynu czy pracowni. Obejmują go m.in. wciągarki/wyciągarki, a także niezbędne na budowach młoty wyburzeniowe. Pełną ofertę sprzętu spawalniczego Stamos znajdziesz w katalogu.

Maksymalna wydajność dzięki Stamos Power

Już sama nazwa marki wskazuje, co jest najważniejsze w tej serii: Power czyli moc. Spawarki inwerterowe przedstawionej marki to solidne maszyny, które charakteryzują się wysokimi parametrami i wydajnością. Odporne na obciążenia tranzystory MOSFET oraz inne komponenty zapewniają wieloletnią, regularną eksploatację spawarek. Przyczynia się do niej innowacja w postaci Surface Mount Technology (SMT) polegająca na mocowaniu każdego elementu na płycie przy użyciu precyzyjnego lasera.

Sklep expondo.pl poleca takie marki jak Stamos Basic, oferującą bardzo prosty w obsłudze sprzęt spawalniczy, oraz Royal Catering z wyposażeniem gastronomii. Produkty dla wszystkich branż dostępne na naszej stronie internetowej zostały zaprojektowane w Niemczech z uwzględnieniem najbardziej rygorystycznych norm technicznych oraz oczekiwań specjalistów.

Spawarki Stamos Power sprawdzają się zarówno w zawodowym, jak i amatorskim zastosowaniu. Pozwalają wykonywać różnego rodzaju prace montażowe, naprawcze, instalacyjne, a nawet dekoratorskie. Nadają się do spajania rozmaitych rodzajów stali (w tym nierdzewnych), stopów (np. brązu, mosiądzu, żeliwa), a także metali kolorowych (miedzi, cyny, niklu itd.).

Tylko najlepsze wyposażenie spawalnicze!

Seria Stamos Power umożliwia wykonywanie rozmaitych zadań spawalniczych. W bogatej ofercie znajdują się spawarki do aluminium (z funkcją prądu AC). Wykorzystują one metodę TIG, idealną do łączenia cienkich blach i rurek cienkościennych. Zapewniają bardzo wysoką jakość spoin. Ma na nią także wpływ dodatkowa funkcja Puls.

Prezentowana linia produktów pozwala również na spawanie elektrodą otuloną, czyli metodą MMA. Wybrane modele wyposażono w opcje ułatwiające pracę. Hot Start ułatwia zainicjowanie łuku elektrycznego, poprzez chwilowe zwiększenie prądu spawania w momencie zajarzania łuku. Anti Stick zabezpiecza przed rozgrzaniem elektrody podczas przyklejenia jej do materiału. ARC-Force stabilizuje łuk elektryczny, kiedy zmienia się jego długość.

Sprzęt Stamos Power posiada wytrzymałe obudowy z blachy malowanej proszkowo. Chronią one spawarki inwerterowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, np. obiciami i otarciami. Proponowana seria została wyposażona w wygodne rączki do transportu – każda maszyna, w tym spawarka wielofunkcyjna, ma taki element.

Sklep internetowy expondo.pl słynie z szerokiego asortymentu części zapasowych do spawarek i przecinarek plazmowych. Na naszej stronie spawacz dobierze również maskę spawalniczą zgodną z jego potrzebami. Stamos to marka oferująca pełne zaopatrzenie do wydajnej oraz bezpiecznej obróbki metali!