Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20021236

|

Model: S-ARC 320LT

Outlet Spawarka MMA - 320 A - ARC-Force

1063,20 zł 1329,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1329,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Efektywność – spawarka elektrodowa z regulacją natężenia prądu i siły łuku
  • Wydajność – prąd spawania do 320 A i cykl pracy 100% przy 250 A
  • Niezawodność – nowoczesna technologia IGBT dla optymalnych parametrów spawania
  • Precyzja – funkcje Hot Start, ARC-Force i Anti Stick
  • Widoczność – maksymalna kontrola dzięki wyświetlaniu wartości na 2 wyświetlaczach LED

OPIS PRODUKTU

Spawarka MMA - 320 A - ARC-Force

Spawarka MMA marki Stamos Power to wszechstronne urządzenie do spawania metali i ich stopów. Model S-ARC 320LT znajdzie zastosowanie w pracach naprawczych oraz rzemieślniczych. Doskonale nadaje się także do konstrukcji przemysłowych.

Spawarka MMA – charakterystyka

Tryb MMA charakteryzuje się wszechstronnością. Stosuje się go do łączenia elementów z żelaza i jego stopów, żeliwa, niklu, miedzi. Wysoka jakość spoiny o bardzo dobrych właściwościach mechanicznych pozwala na używanie spawarki do konstruowania bram, balustrad, drzwi oraz do różnych napraw.

Technologia inwertorowa IGBT opiera się na wykorzystaniu trójstykowego elementu półprzewodnikowego. Jej wykorzystanie w spawarce Stamos Power przekłada się na duży stopień bezawaryjności, znaczną wydajność oraz umożliwia szybkie przełączanie funkcji.

Hot Start umożliwia automatyczne zwiększenie napięcia przy zajarzeniu łuku (po zapłonie spawarka wraca do ustawionego napięcia). Dzięki temu zapobiega się przywieraniu elektrody. Sprzęt posiada także praktyczne funkcje ARC-Force i Anti Stick.

Duża wydajność to efekt cyklu pracy 60%, który znajduje zastosowanie podczas długich i czasochłonnych zadań. Zakres prądu można wygodnie dostosować w zakresie od 20 do 320 A.

Mobilność wynika z lekkiej i kompaktowej konstrukcji. Spawarka MMA jest bardzo poręczna i ma ergonomiczny uchwyt. Całość odznacza się przy tym wytrzymałością.

Spawarka MMA marki Stamos Power jest uniwersalną maszyną do wszelkiego rodzaju prac naprawczych i konstrukcyjnych. Model S-ARC 320LT dzięki łatwej obsłudze nadaje się dla początkujących spawaczy. Zaawansowani użytkownicy docenią z kolei jego dużą efektywność.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie