Sprawdzona jakość

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 8 z 8 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Stamos Pro Series

Precyzyjna praca z użyciem profesjonalnych narzędzi – właśnie to zapewnia marka Stamos Pro Series! Zaufało już jej wielu klientów z całej Europy, teraz Ty przekonaj się o wysokiej jakości oraz wydajności naszych produktów. Umożliwiają one obróbkę metali oraz ich stopów zarówno zawodowo, jak i amatorsko.

Spawarki oraz przecinarki plazmowe nadają się do rozmaitych materiałów spawalnych: żeliwa, miedzi, aluminium, różnych rodzajów stali itd. Spawarki wielofunkcyjne, również dostępne w sklepie expodo.pl, łączą w sobie funkcje spajania i cięcia łukiem plazmowym. Zapoznaj się z ofertą w naszym katalogu!

Solidne narzędzia od Stamos Pro Series

Zawodowe spawalnictwo wymaga stosowania wytrzymałych narzędzi o wysokich parametrach. Takie są właśnie spawarki i przecinarki marki Stamos Pro Series. Sprawdzą się w warunkach zakładów przemysłowych, naprawczych oraz rzemieślniczych. Zapewniają wydajną, bezpieczną i komfortową obróbkę materiałów spawalnych.

Wyróżnikiem maszyn z logiem Stamos Pro Series są ponadprzeciętnej długości przewody spawalnicze. Ich standardowa długość wynosi zwykle około 3 metrów, natomiast w spawarkach z tej linii jest to aż 8 metrów! Dzięki opisanej właściwości sprzęt sprawdzi się przede wszystkim w obszernych pracach, gdzie należy zachować dużą odległość od spawarki. Urządzenia Stamos Pro Series nadają się do użytku w pomieszczeniach (halach produkcyjnych) i na dworze.

Spawarki MIG/MAG, a także należące do kategorii elektronarzędzi młotowiertarki marki MSW Motor Technics doceniło już wielu profesjonalistów z branży spawalniczej, budowlanej i remontowej. Podobnie jak inne dostępne na expondo.pl produkty, np. dla gastronomii od Royal Catering, które zdały egzamin w wielu punktach gałęzi HoReCa.

Jeszcze nigdy zakup profesjonalnego sprzętu nie był tak prosty! Sklep expondo.pl dał się poznać jako rzetelny i godny zaufania partner dla fachowców z różnych dziedzin. Zamawiając u nas spawarkę wielofunkcyjną Stamos Pro Series czy jakikolwiek inny sprzęt masz pewność rzeczowego doradztwa i pomocy w zakresie wyboru artykułu ze strony kompetentnego personelu.

Wszystko do spawania i cięcia plazmowego

Szukasz wydajnej spawarki, która łączy w sobie wysokie parametry i wygodną obsługę? Idealnie trafiłeś, bo spawarka Stamos Pro Series jest dla Ciebie. W tej linii znajdziesz nie tylko sprzęt do spawania TIG, ale również urządzenia do innych zadań, tzw. spawarki wielofunkcyjne. Łączą one w sobie możliwość spawania różnymi trybami oraz przecinania materiałów łukiem plazmowym.

Produkty z linii Stamos Pro Series, podobnie jak inne artykuły w sklepie expondo.pl – w tym wciągarki/wyciągarki i wagi hakowe – posiadają dodatkowe funkcje ułatwiające pracę i poprawiające jej efektywność. Wybrane spawarki wyposażono m.in. w opcje Puls, Hot Start, Anti Stick, ARC-Force, dwutakt i czterotakt. Niektóre warianty dysponują możliwością podłączenia pedału nożnego. Solidne rączki usprawniają przenoszenie sprzętu.

Spawarki i przecinarki plazmowe z całej rodziny Stamos zaopatrzono w czytelne panele obsługi. Znajdują się na nich poręczne pokrętła do regulacji prądu spawania, przełączniki funkcji i wyświetlacze pokazujące ustawione parametry. Wszystkie elementy są na tyle duże, żeby można je było łatwo obsługiwać w rękawicach roboczych.