Sprawdzona jakość

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 16 z 16 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Stamos Selection

Jeśli potrzebujesz spawarki, która wyróżnia się doskonałą jakością i nowoczesnym designem, to linia urządzeń Stamos Selection jest dla Ciebie. Już sama nazwa sugeruje, że maszyny starannie wyselekcjonowano. Spełniają wyśrubowane, niemieckie standardy. Doświadczeni specjaliści stworzyli innowacyjne i zarazem solidne urządzenia wytyczające nowe trendy na rynku spawalniczym. W procesie produkcji używa się wysokiej jakości komponentów (np. Toshiba – lidera branży elektronicznej). Spawarki wychodzące spod skrzydeł marki Stamos Selection umożliwiają bezpieczne i komfortowe wykonanie precyzyjnych spoin.

Stamos Selection dla precyzyjnej pracy

Prezentowane spawarki wielofunkcyjne Stamos Selection umożliwiają wykonywanie różnych prac. Są to m.in. spawanie metodami TIG, MMA i cięcie łukiem plazmowym. Urządzenia spawalnicze charakteryzują się wszechstronnością stosowania oraz wysokimi parametrami pracy. Ich obsługa jest prosta i komfortowa.

Marka Stamos stawia nie tylko na rozwój produktów i zadowolenie użytkowników, ale również dbałość o środowisko. Szczególnie przyjazne naturze są spawarki z linii Stamos ECO. Charakteryzuje je np. niskie zużycie energii i zastosowanie najbardziej ekologicznych tworzyw sztucznych. Wszystkie urządzenia spawalnicze z logo Stamos łączy uważne monitorowanie jakości w toku produkcji.

Linia Stamos Selection słynie nie tylko z maszyn służących do spajania materiałów (np. metodami MIG i MAG), ale również do ich przecinania. Wytrzymałe przecinarki plazmowe sprawdzą się w zadaniach wykonywanych amatorsko, jak i zawodowo. Maszyny wykorzystują technologię IGBT, która pozwala jednocześnie zachować wysoką wydajność oraz niewielkie rozmiary, w porównaniu z innymi przecinarkami.

Proponowane urządzenia umożliwiają zrobienie precyzyjnych i czystych spoin lub cięcie metali oraz ich stopów. Dodatkowo charakteryzują się ergonomicznymi rozwiązaniami (np. rączkami do transportowania) oraz funkcjami usprawniającymi pracę, szczególnymi dla każdego modelu.

Wysoka jakość i mocny sprzęt

Chcesz wyposażyć swoją firmę w wysokiej jakości sprzęt spawalniczy zapewniający bezpieczeństwo? Na expondo.pl znajdziesz m.in. maski spawalnicze, które wyróżniają się nowoczesnym i atrakcyjnym designem. Oferta naszego sklepu jest bogata również w elektronarzędzia, a także bramy garażowe. Znajdziesz tutaj niezbędne artykuły zarówno do zawodowej, jak i prywatnej eksploatacji.

Urządzenia z szerokiej gamy Stamos Selection umożliwiają wykonywanie prac montażowych, naprawczych, renowacyjnych, a nawet dekoracyjnych. Spawarki spajają materiały m.in. elektrodą otuloną oraz elektrodą topliwą w osłonie gazów. Wiele modeli wyposażono w funkcje dodatkowe ułatwiające pracę i zwiększające jakość spoiny, w tym bezdotykowe zajarzenie łuku, Hot Start, ARC-Force i Anti Stick.

Oferujemy również przecinarki plazmowe, które nadają się do różnych blach, konstrukcji ze stali oraz metalowych elementów. Podobnie jak spawarki mają opcję bezdotykowego zapłonu. Wydajne wentylatory chronią urządzenia przed przegrzaniem, zapewniając tym samym bezpieczeństwo użytkowania. Sprzęt spawalniczy marki Stamos Selection z łatwością zamówisz online na stronie expondo.pl!

Produkty dla profesjonalistów w korzystnych cenach to znak rozpoznawczy naszego sklepu internetowego. Oprócz maszyn Stamos znajdziesz tutaj także wyposażenie gastronomii. Przez cały proces zakupu możesz liczyć na fachowe doradztwo i obsługę.