Sprawdzona jakość

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 123 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 6

Niemiecka marka Stamos Soldering to, rozpoznawalny w Europie i poza jej granicami, producent niezawodnych urządzeń. W ofercie znajdują się m.in. stacje lutownicze, zasilacze laboratoryjne, separatory LCD itp. Asortyment obejmuje również wytrzymałe, oryginalne akcesoria (np. kolby lutownicze) i części zapasowe. Produkty Stamos Soldering nadają się do prac hobbystycznych, np. w przydomowych warsztatach, jak również bardziej wymagających prac związanych z przemysłem czy produkcją. Zostały docenione za wysoką jakość dostępną w bardzo atrakcyjnej cenie.

Stacje lutownicze od Stamos Soldering

Flagowym produktem marki Stamos Soldering są wydajne, solidne stacje lutownicze. Kilkadziesiąt modeli różniących się m.in. parametrami, budową, pakietem akcesoriów daje Ci właściwie nieograniczone możliwości wyboru. W ofercie znajdują się m.in. zaawansowane stacje z kilkoma kolbami lutowniczymi, podgrzewaczem, lampą na podczerwień, jak i prostsze urządzenia z linii Basic. Spajanie metali wymaga silnych, a zarazem precyzyjnych narzędzi. Podczas spawania i przecinania niezbędne są wydajne maszyny o dużej mocy, takie jak te, oferowane przez markę Stamos Pro Series. Podobnie jest w przypadku lutowania, gdzie dokładność ma szczególne znaczenie. Stacji Stamos Soldering używa się często do bardzo drobiazgowych prac typu lutowanie i rozlutowywanie BGA, SOIC, CHIP, QFP, PLCC, SMD, IC. Stacje Stamos Soldering to nie tylko lutowanie, ale i obkurczanie, suszenie farb, usuwanie klejów, rozmrażanie, podgrzewanie itp. Mogą być również wykorzystywane jako spawarki do plastiku. Sprzęt zaprojektowany został przez grupę doświadczonych, niemieckich inżynierów. Zaprojektowano go zgodnie z zasadami nowoczesnego wzornictwa. Spełnia surowe, europejskie normy jakościowe oraz techniczne. Wysokojakościowe komponenty, staranne wykonanie oraz odporność na wysokie temperatury sprawiają, że stacje lutownicze zdadzą egzamin podczas codziennej pracy i to przez wiele lat. Są idealnym sprzętem do

Stamos Soldering – lutowanie i wiele więcej

Kiedy praca staje się pasją, a idee rzeczywistością, powstają takie narzędzia, jak te oferowane przez markę Stamos Soldering. Rzetelność i dbałość o każdy detal sprawiły, że produkty, które wychodzą z tej stajni, cieszą się coraz większym zaufaniem, a grono ich odbiorców stale rośnie. Inżynierowie ze Stamos Soldering każde zadanie traktują priorytetowo, niezależnie od tego, czy są to klasyczne akcesoria jak groty i dysze, czy zaawansowana technologicznie stacja lutownicza. Zaprojektowany przez nich sprzęt jest wydajny i precyzyjny, dlatego chętnie wykorzystają go specjaliści z wielu dziedzin. Zasilacze asystują w badaniach laboratoryjnych, podgrzewacze do naprawy ekranów LCD pomagają w serwisach elektronicznych, podobnie jak kolby lutownicze i hot air. Produkty z linii Stamos Soldering towarzyszyły oraz wciąż towarzyszą artystom, hobbystom i majsterkowiczom w ich drodze do profesjonalizmu. W sklepie internetowym expondo.pl znajdziesz sprzęt w sam raz do zakładu produkcyjnego lub przemysłowego (np. wciągarki i wyciągarki). Wyposażysz tu swoją pracownię lub warsztat. Oprócz produktów Stamos Soldering, masz do wyboru urządzenia innych marek, takich jak MSW czy Stamos Welding, które pomogą Ci podczas wykonywania codziennej pracy.