Produkt: EX10021081

|

Model: S-LS-53

Czyścik do grotów - podstawka

59,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – odpowiednie czyszczenie grota
  • Poręczność – uchwyt do lutownicy
  • Solidność – stalowa konstrukcja
  • Stabilność – gumowa antypoślizgowa podkładka
  • Kompaktowość – niewielkie wymiary

OPIS PRODUKTU

Czyścik do grotów lutowniczych

Praktyczny czyścik do grotów lutowniczych marki Stamos Soldering znajdzie zastosowanie w warsztatach elektronicznych, zakładach konserwacyjnych i różnych punktach usługowych, a także pracowniach hobbystycznych. Model S-LS-53 nadaje się do wszystkich typów końcówek lutownic.

Czyścik do lutownicy – charakterystyka

Funkcjonalne akcesorium gwarantuje dużo lepszy efekt niż tradycyjne gąbki, skracając tym samym czas potrzebny na oczyszczenie grota z cyny i innych zanieczyszczeń. Dzięki czyścikowi temperatura robocza nie zostanie obniżona w znaczący sposób. Dodatkowo odginany stojak umożliwia wygodne odłożenie kolby lutowniczej po pracy lub podczas przerwy.

Wytrzymała konstrukcja ze stali sprawia, że model S-LS-53 posłuży bardzo długo. Stabilny czyścik wyposażono w antypoślizgową gumową podkładkę, która zapobiega porysowaniu blatu. Kompaktowy przyrząd zmieści się na każdym stanowisku pracy. Jest także wygodny w przechowywaniu i transporcie.

Marka Stamos Soldering oddaje do użytku sprzęt niezwykle przydatny. Model S-LS-53 gwarantuje prawidłowe oczyszczenie grota, usprawniając eksploatację stacji lutowniczych. Dzięki niemu wykonywanie zadań przebiegnie w sposób szybki i efektywny.

DANE TECHNICZNE