W obniżonej cenie

Produkt: EX10021401

|

Model: S-LSA-4

Groty do lutownicy - kształt dłuta - 3,4-5 mm

32,99 zł 37,99 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 37,99 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – groty lutownicze o rozmiarach 3,4; 3,5; 4,9; 5,0 mm
  • Idealne dopasowanie – nadają się do popularnych kolb obsługujących groty o średnicy wewnętrznej 4 mm i zewnętrznej 6,4 mm
  • Skuteczność – wykonanie z miedzi i żelaza optymalnie przenosi ustawioną temperaturę
  • Precyzja – kształt dłuta idealnie nadaje się do drutu lutowniczego lub elementów powierzchniowych
  • Praktyczność – szybka wymiana końcówek

OPIS PRODUKTU

Zestaw 5 grotów do lutownicy o kształcie dłuta

Twoja lutownica nie ma odpowiednich końcówek do następnego projektu? Jeśli potrzebujesz grotów lutowniczych w kształcie dłuta, to znajdziesz je w tym zestawie. 5 końcówek do lutownicy nadaje się szczególnie do prac z drutami lutowniczymi i elementami montowanymi powierzchniowo. Dzięki różnym rozmiarom z pewnością znajdziesz odpowiedni grot do lutownicy dla Twojego projektu!

Końcówki do lutownicy i następnego projektu

Końcówki grotów lutowniczych mają średnice 3,4; 3,5; 4,9; 5,0 mm. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów masz pod ręką najlepszy sprzęt dla każdego złącza lutowanego. Spłaszczone zakończenia są idealne do prac wymagających większej ilości lutu. Sprawdzą się też do rozlutowywania elementów mocowanych powierzchniowo. Końcówka do lutownicy ma średnicę wewnętrzną 4 mm i zewnętrzną 6,4 mm. Pozwala to na używanie grotów lutownicy z większością popularnych urządzeń.

Końcówki do lutownicy wykonano z miedzi i żelaza. Kombinacja ta ma bardzo dobrą przewodność i nie zużywa się szybko. W ten sposób ustawiona temperatura jest zawsze optymalnie doprowadzana do grotu lutowniczego. Pamiętaj, żeby podczas lutowania utrzymywać końcówkę w czystości, aby zapewnić jak najlepszy transfer ciepła!

DANE TECHNICZNE