Produkt: EX10021391

|

Model: S-LSA-2

Groty do lutownicy - stożkowe - 0,8-3,3 mm

34,99 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – groty lutownicze o rozmiarach 0,8; 1,1; 1,6;2,4, 3,3 mm
  • Idealne dopasowanie – nadają się do popularnych kolb obsługujących groty o średnicy wewnętrznej 4 mm i zewnętrznej 6,4 mm
  • Skuteczność – wykonanie z miedzi i żelaza optymalnie przenosi ustawioną temperaturę
  • Precyzja – stożkowy kształt ołówka idealnie nadaje się do dokładnych prac
  • Praktyczność – szybka wymiana końcówek

OPIS PRODUKTU

Zestaw 5 stożkowych grotów do lutownicy

Twoja lutownica nie ma odpowiednich końcówek do następnego projektu? Jeśli potrzebujesz stożkowych grotów lutowniczych, to znajdziesz je w tym zestawie. 5 zaostrzonych końcówek do lutownicy nadaje się szczególnie do prac w sektorze elektronicznym. Dzięki różnym rozmiarom z pewnością znajdziesz odpowiedni grot do lutownicy dla Twojego projektu!

Końcówki do lutownicy i następnego projektu

Stożkowe końcówki grotów lutowniczych mają średnice 0,8; 1,1; 1,6; 2,4 i 3,3 mm. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów masz pod ręką najlepszy sprzęt dla każdego złącza lutowanego. Kształt ołówka jest idealny do łączenia małych, skoncentrowanych obszarów. Końcówka do lutownicy ma średnicę wewnętrzną 4 mm i zewnętrzną 6,4 mm. Pozwala to na używanie grotów lutownicy z większością popularnych urządzeń.

Końcówki do lutownicy wykonano z miedzi i żelaza. Kombinacja ta ma bardzo dobrą przewodność i nie zużywa się szybko. W ten sposób ustawiona temperatura jest zawsze optymalnie doprowadzana do grotu lutowniczego. Pamiętaj, żeby podczas lutowania utrzymywać końcówkę w czystości, aby zapewnić jak najlepszy transfer ciepła!

DANE TECHNICZNE