Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20021083

|

Model: S-LS-46

Outlet Stacja lutownicza - 80 W - odsysacz oparów - czyścik grotu - 3w1

431,20 zł 539,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 539,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • 3w1 – lutowanie, odsysanie oparów, czyścik do grota
  • Zakres temperatury od 250 do 430°C (szybkie rozgrzewanie – temp. 400°C w ok. 40 sekund)
  • Skuteczna stacja lutownicza – moc 80 W
  • Ergonomiczny, kompaktowy design, urządzenie łatwe w użyciu
  • Wysokiej jakości obudowa ESD Safe chroni przed wyładowaniami elektrostatycznymi

OPIS PRODUKTU

Stacja lutownicza S-LS-46

Sprzęt marki Stamos Soldering to idealna stacja lutownicza 3w1 – można za jej pomocą lutować, odsysać opary, a także czyścić grot. Zainteresuje ona serwisy, warsztaty elektroniczne, majsterkowiczów i hobbystów. Dzięki wszechstronnym możliwościom zestaw lutowniczy zwiększy wydajność pracy.

Stacja 3w1 marki Stamos Soldering – charakterystyka

Wydajność stacji lutowniczej została zapewniona przez moc 80 W. Dzięki niej szybkie rozgrzanie urządzenia do 400°C uzyskasz nawet w ciągu 40 sekund. Sprzęt marki Stamos Soldering pracuje w zakresie temperatury od 250 do 430°C – pozwala to na komfortowe działanie z różnymi materiałami.

Kompaktowy i ergonomiczny design oznacza, że przenoszenie przyrządu w dowolne miejsce jest bardzo proste. Dzięki niewielkim wymiarom możesz używać go nawet na bardzo małym stanowisku pracy. Niska waga kolby lutowniczej to atut przy wykonywaniu precyzyjnych lutów. Możesz zdejmować końcówkę i dobierać jej wielkość do aktualnych potrzeb. Przycisk ON/OFF pozwala na szybki rozruch urządzenia bez konieczności ponownego podłączania do zasilania sieciowego.

Bezpieczeństwo pracy z produktem jest zapewnione poprzez zastosowanie wysokiej jakości obudowy ESD Safe, która ma za zadanie chronić przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Odsysacz sprawia, że nie musisz wdychać toksycznych i niebezpiecznych dla zdrowia oparów. Szybki przepływ powietrza (ok. 1,26 m/s) pozwala na filtrowanie oparów podczas pracy.

Stacja została zaprojektowana przez niemieckich specjalistów ze Stamos Soldering w celu zwiększenia wygody i wydajności pracy, a także ochrony zdrowia osoby lutującej. Jeśli szukasz narzędzia spełniającego te warunki, to stacja lutownicza S-LS-46 jest rozwiązaniem dla Ciebie.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA