Produkt: EX10021404

|

Model: S-LS-114

Zasilacz laboratoryjny - 0-30 V - 0-5 DC - 550 W - 5 miejsc pamięci - wyświetlacz LED - USB/RS232

1429,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – 2 kanały o napięciu DC 0-30 V i prądzie 0-5 A oraz jeden kanał o napięciu 5 V i 3 A
  • Wyświetlacz LED – szybko sprawdź prąd wyjściowy i napięcie wyjściowe
  • Programowalność – 5 miejsc pamięci dla 2 kanałów łatwo dostępnych za pomocą przycisków, a także interfejsy USB i RS232
  • Bezpieczeństwo – wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, przetężeniem i przepięciem
  • Skuteczność – inteligentna kontrola temperatury z wydajnym i cichym wentylatorem

OPIS PRODUKTU

Zasilacz laboratoryjny do 550 W z funkcją pamięci

Dzięki zasilaczowi laboratoryjnemu Stamos Soldering można zasilać urządzenia zewnętrzne prądem stałym. Indywidualnie ustawisz natężenie i napięcie dla dwóch kanałów. Za sprawą funkcji pamięci z pięcioma miejscami będziesz korzystać z urządzenia bardzo efektywnie. Używaj zasilacza laboratoryjnego podczas obsługi sprzętu pomiarowego. Sprawdzi się zwłaszcza w sektorze przemysłowym, w laboratoriach, telekomunikacji, w warsztatach z urządzeniami elektronicznymi oraz zakładach produkcyjnych i instytutach badawczych.

Aktualne wartości dla dwóch kanałów są zawsze optymalnie ustawione dzięki zasilaczowi regulowanemu od Stamos Soldering

Dzięki dużemu wyświetlaczowi LED możesz w każdej chwili łatwo odczytać ustawione wartości napięcia i prądu wyjściowego. Cyfry są łatwe do odczytania nawet w złych warunkach oświetleniowych. Znajdziesz pięć miejsc do przechowywania często powtarzających się parametrów. Dzięki temu w razie potrzeby łatwo je wywołasz. Użyj kanału pierwszego i drugiego do indywidualnych ustawień wartości. Znajdziesz również trzeci kanał, który zasila urządzenia stałym napięciem 5 V i 3 A. Zasilacz podłączysz do komputera za pomocą interfejsów USB lub RS232.

Łatwe i wygodne sterowanie odbywa się za pomocą pokręteł i przycisków. Pokrętła umożliwiają precyzyjne ustawienie opcji żądanego napięcia wyjściowego 0-30 V DC i prądu 0-5 A dla kanałów pierwszego i drugiego. Podczas konfiguracji możesz sprawdzić odpowiednie wartości na dużym wyświetlaczu LED i łatwo dostosować je do swoich potrzeb. Dodatkowo zasilacz posiada blokadę panelu sterującego zapobiegającą przypadkowej zmianie ustawionych parametrów. W razie korzystania z zasilacza laboratoryjnego jako źródła stałego napięcia (CV) urządzenie po osiągnięciu ustawionego limitu obciążenia automatycznie przełącza się w tryb prądu stałego (CA). Zapobiega to uszkodzeniu podłączonych urządzeń.

Wybierając zasilacz, otrzymujesz aparat o wysokim standardzie bezpieczeństwa. Sprzęt wyposażony jest w zabezpieczenie przepięciowe (OVP), zabezpieczenie nadprądowe (OCP) oraz specjalne zabezpieczenie przed przegrzaniem (OTP). Zintegrowany wentylator dostosowuje się do warunków temperaturowych w urządzeniu, zapewniając w ten sposób optymalne chłodzenie. Te środki ostrożności gwarantują bezpieczną eksploatację zasilacza nawet przy intensywnym i ciągłym użytkowaniu. Dodatkowo urządzenie posiada alarm dźwiękowy, który informuje o zagrożeniu. Użyj oprogramowania do kalibracji zasilacza.

DANE TECHNICZNE